26/01/14 – Gent – V.K. Indoor AC

Geen medailles maar wel weer enkele stevige prestaties.
Maxim Muermans nieuw PR op de 200m, 22.72.
Laurent Henry nieuwe PR’s op de 60m 7.13 en de 200m 23.19.
Bo Nijs blijft op de regelmaat van een klok presteren, 8.05. De uitschieter wordt verwacht.
Jelle Denissen 6de krijgt bij het kogelstoten de 15 meter opnieuw in het zicht, 14m92.
Kenny Hermans 5de in het hinkstapspringen, 12m66.
Michael Muutjens 800m 2.03.73.
Supermaster Luc Borghoms blijft de strijd met het jonge geweld aangaan, 1500m 7de in 4.19.01.

26/01/14 – Sittard (Nl) – L.K. Indoor Jeugd

14_01_26_Sittard_LK-Indoor-Jeugd_049 14_01_26_Sittard_LK-Indoor-Jeugd_050 14_01_26_Sittard_LK-Indoor-Jeugd_05214_01_26_Sittard_LK-Indoor-Jeugd_013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 X GOUD – 6 x ZILVER – 3 x BRONS met een heel pak PR’s

BELGISCHE TOPPRESTATIE van Axelle Pieri in het kogelstoten, GOUD met 13m62.
Nieuw Limburgs record indoor miniemen meisjes en tevens een nieuw CR.
Liene Daniels knap 2de met 11m08 PR maakte het succes voor trainer Ronald Becker kompleet.
Ambrico Simone, 2 X ZILVER, zette 2 nieuwe CR’s neer, 60m 9.03 en ver 4m26.
BRONS 60m H 10.32 en ZILVER ver 4m48 voor Katleen Jacobs, tevens 2 PR’s.
Hoog miniemen, Margo Swennen BRONS 1m35 en Rune Cicilia 4de met 1m35 PR.
Bert Hermens wederom nieuw PR en ZILVER in het kogelstoten met 8m22.
Bij de 60m horden miniemen jongens pakten Thomas Spauwen ZILVER 11.51 PR.
Tom Beenkens is terug, BRONS in het kogelstoten 8m84.
Enkele mooie prestaties, PR’s, vielen nog op in het hele resem uitslagen: 
Yari Nulens 12.25 op de 60m Horden.
Hoog Lowie Koopmans 1m30 en Nigel Weijenberg 1m25.
Suzanne Groenen ver 3m96.
Boris Maas 9.34 op de 60m. Op de 60m Daniels Liene 8.98 en Rune Cicilia 9.14.
Bij de jongens 60m waren het Yari Nulens 8.79, Thomas Spauwen 8.82, Michael Pauly 9.02.
Birthe en Laure Vranken nog maar pas aangesloten hebben zich al ontpopt tot
echte wedstrijdbeesten.
Bjorn Spauwen, Femke Panis, Tom Maas, Lore en Caro Vanroy,
Martijn De Groot, Wout Thijs, Noa Nulens, Collin Weijenberg, Jochem Herkert en
Lotte-Lisa Zizzari maakten het succes kompleet.

26/01/14 – Hannut – Crosscup

Steven Heemskerk dankt zijn sponsor Intersport Lanaken met een 1ste overwinning in de Crosscup masters.
Zijn rapport kan tellen met 9 wedstrijden – 6 overwinningen en 3 maal 2de.

Cadet Thomas Pannemans staat er weer, 12de.
Drea Vandooren knap 13de. Gill Geurts bevestigde wederom haar sterke vooruitgang, 16de.
Bij de benjamins werd Sander Peters 48ste. Broer Lars had pech, hij miste in de drukte zijn start.
Luca Mebis 11de en zus Lina 13de hadden iets beter verwacht.
Andere uitslagen, Sara Bruggen 46ste, Lien Bruggen 47ste, Jana Cauberg 48ste, Lise Devits 24ste, Ann Oosterbosch 15de.
In de sterk bezette korte cross werden Ruben Max 31ste en Piet Crommen 41ste.

14_01_26_Hannut_Crosscup_020

26/01/14 – Teuven – Polar Bear Trail

22 km niet in winterse omstandigheden zoals eigenlijk de bedoeling was maar desalniettemin toch erg zwaar. Vaak tot meer dan je enkels in de blubber!!
Veel glijden en ploeteren, een gevoel van aquaplaning is misschien de beste omschrijving.
In ieder geval een uitdagende wedstrijd om trainingskilometers te maken en kracht op te doen.

Dit is de uitdaging die Els Aelbers en Michael Laarhoven aangingen.
Els bereikte de finish na deze 22 zware kilometers in een prachtige omgeving na 2h49′, Michael na 1h57′.

19/01/14 – Lommel – LCC

Manuela Soccol staat er weer. Ze won met groot gemak bij de dames.
Steven Heemskerk moest na een beresterke wedstrijd in de laatste ronde buigen voor de eindrush van Geert Maes DALO.
Dorien Peeters liep na de offday van Alken een goede wedstrijd, 5de.
Bij de
benjamins zien we steeds een sterke ATLA delegatie met Noor Peussens, Eveline Engelen, Lisa Zizzari, Sofie Hotlappels, Fleur Claesen, Lore Vanroy, Laure
Vranken, Twan Vanroy, Mauri Hauben, Jochem Herkert en Johan Van Peer.
Opvallende prestaties bij de jeugd kwamen van Jochem Herkert 5de, Ward Janssen 5de, Denzel Liebens 8ste, Margo Swennen 8ste, Mauri Hauben 11de, Arnoud Janssen 11de, Brenne Caubergh 12de en Laure Vranken 13de.
Zitten toch wel enkele talentjes tussen!!

Cadet Wouter Jacobs moest de eer hoog houden bij de oudere jeugd. Hij deed dit met een prima 10de plaats.
Onze masters Michael Laarhoven 23ste, Carel Claesen
36ste na een blitzstart, Jacques Dreessen 45ste en Sabine Borghoms 15de mogen we zeker niet vergeten.
Zij zorgen er ook nog eens voor dat de ATLA tent terug in
Lanaken geraakt.

19/01/14 – Posterholt (Nl) – Annendaalloop

Jonas Bijnens was de enige ATLA-atleet die startte in de wedstrijd over 5 km.
Met16’52” was hij de snelste van de hele bende.

Kurt Lantmeeters liep de 10,5 km in 41’25”.
Op deze afstnd  zagen we ook het debuut voor ATLA van Paul Esters en Martine Marchal.
Paul finishte na 50’17”, Martine na 52’05”.

Ook op de halve marathon mocht één van onze atleten het hoogste schavot van het podium betreden.
Vincent Nardozza was de snelste in 1h10’28”.
Tom Vliegen liep zijn eerste halve marathon in 2h07’19”.
Overige ATLAnders: John Walstock 2h07’54”, Henk Roede 1h49’28”, Ronald van Knippenberg 1h43’51” en Gust Lathouwers 1h38’33”.