28-29/06/14 – Maasmechelen – Ultraloop

Els Aelbers kroont zich in haar geboortedorp Uikhoven tot Belgisch en Vlaams Kampioene 24 uurloop (V+45), algemeen werd ze 2de dame.
Zij loopt niet minder dan 164.72 km!
Ghislain Dops pakt brons (M+55).
Ook Gust Lathouwers pakt een Belgische titel (M+55). Hij loopt zijn 100 km in 10h27′.
Bart Winkel finisht dan weer als 2de (M+40) na 50 km in 4h57′.

De 100 km estafette werd in 8h16′ gewonnen door het ATLA-team gevormd door Michael Laarhoven, Henk Roede, Harry Bulté, Danny Bruggen en Ronald Van Knippenberg.
Ook op de 50 km estafette werd de overwinning weggekaapt door ATLA: Kurt Claesen, Peter Vandooren, André Claesen en Carel Claassen waren duidelijk een klasse te sterk.
Roger Verspagen, Monique Verspagen, Chretien Vranken en Sabine Borghoms werden fraai 2de.
Harrie Roex, John Walstock, Tom Vliegen en Luc Panis bereikten als 4de team de finish.

Een speciaal woord van dank nog aan de inderhaast opgetrommelde ATLA-juryleden. Jullie leverden puik werk.

Verslag op TVL met oa Sabine, Monique, Nathalie, Peter en Chretien in beeld.

14_06_28_Maasmechelen_Ultraloop_002

 

29/06/14 – Bilzen – Bilzen Run

Bij de dames werd het na 5 km een volledig ATLA-podium in Bilzen.
Dorien Peeters was de snelste voor Lien Bruggen en Sen Steegen.
Bij de heren stond na deze afstand Frank Bollen op het hoogste schavotje. Hij werd door Piet Crommen als tweede geflankeerd.

Ruben Max was de snelste over 10 km.

Over 15 Km was Manuela Soccol, gegangmaakt door Frank Bollen, met 55’46” de snelste dame.
Steven Heemskerk wordt 3de, na een Keniaan en marathonloper Lander Vandroogenbroeck, in 47’38”.

28/06/14 – Genk – L.K. Jeugd

5 x GOUD
Vranken Laure kogel – Hermens Bert kogel – Pieri Axelle kogel/discus – Mebis Luca 1000m

8 x ZILVER
Ambrico Simone 60m – Zizzari Lotte discus – Groenen Suzanne 300m – Herkert Jochem ver –
Spauwen Thomas 150m – Mebis Lina 1000m – Daniels Liene discus – Jacobs Katleen 150m

8 x BRONS
Nulens Yari 80H/80m – Daniels Liene 80m – Beenkens Tom discus/kogel – Caubergh Brenne hoog –
Lambrichts Jorre 1000m – Vangangelt Chris 1000m

25/06/14 – Tessenderlo – Meeting

Ruben Quagliara zet de 3de beste jaartijd op de 1000m scholieren jongens neer 2.34.91. Hij moest nipt Frank Bollen laten voorgaan, 2.34.39.

Nog op de 1000m: Ruben Max 2.38.43, Piet Crommen 2.52.01, Kenny Bertels 2.57.79, Lise Devits 3.15.19 en Leen Cosemans PR 3.32.96.

Maarten Meers werpt de speer 48m06 ver.
Mila Savelkouls discus 33m62.