Functie  Voorzitter
Naam  Coolen Mark
Adres  Roelerdreef 5, 3620 Lanaken
Taken  Dagelijks bestuur & Accommodatie & Infrastructuur
Telefoon  0497-122155
E-mail  mark.coolen@telenet.be

Functie Ondervoorzitter
Naam Groenen Raymond
Adres Bleekaart 22, 3740 Bilzen
Taken LCC – Sponsoring
Telefoon 0485-551652
E-mail  raymond.groenen@hotmail.com

Functie  Secretaris
Naam  Heemskerk Melissa
Adres  Henri Dunantstraat 60, 3620 Lanaken
Taken  Dagelijks bestuur
Telefoon  0496-932948
E-mail  atla@atletiek.be
 Adres secretariaat  De Bosquetstraat 3, 3620 Lanaken

Functie  Penningmeester
Naam  Caenen Marcel
Adres  Walstraat 30, 3621 Lanaken
Taken  Dagelijks bestuur
Telefoon  0475-485996
E-mail  marcel.caenen@pandora.be
 marcel@marcel-caenen.be

Functie  Bestuurslid
Naam  Heemskerk Cor
Adres  De Bosquetstraat 3, 3620 Lanaken
Taken  Sportief verantwoordelijke – Kleding – Lid PC
Telefoon  0496-932948
E-mail  corheemskerk@hotmail.com

Functie  Bestuurslid
Naam  Vandeweyer Nico
Adres  Jan Rosierlaan 58, 3620 Lanaken
Taken  Wedstrijdadministratie – Parcoursverantwoordelijke
Telefoon  0479-278230
E-mail  Vdw.nico@gmail.com

Functie  Bestuurslid
Naam  Massot William
Adres  Sinckestraat 2, 3740 Bilzen
Taken  Verantwoordelijke electronische tijdsopneming – Sponsoring
Telefoon  0497 46 86 64
E-mail mailto:william.massot@skynet.be

Functie  Bestuurslid
Naam  Bruggen Daniel
Adres  Braamstraat 24, 3740 Bilzen
Taken  Dagelijks bestuur
Telefoon  0496 80 27 67
E-mail  daniel.bruggen@telenet.be