Zaterdag 14/10/17 Lanaken Kampersmeeting met L.K. werpvijfkamp en Gewichtwerpen Masters Uitslagen
Zaterdag 14/10/17 Lanaken Kampersmeeting met L.K. werpvijfkamp en Gewichtwerpen Masters Eindstand Dames
Zaterdag 14/10/17 Lanaken Kampersmeeting met L.K. werpvijfkamp en Gewichtwerpen Masters Eindstand Heren

Zaterdag 23/09/17 Nijvel B.K. Jeugd

Woensdag 30/08/17 Tongeren Jeugdmeeting

Vrijdag 25/08/17 Lanaken Euregiomeeting

Zaterdag 15/07/17 Alken Nacht van Alken

Vrijdag 14/07/17 Alken Jeugdnacht

Vrijdag 30/06/17 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Maandag 05/06/17 Diepenbeek Jeugdmeeting

Zondag 28/05/17 Alken Olimpic

Zaterdag 20/05/17 Lanaken Olimpic

Zondag 14/05/17 St-Truiden Olimpic

Zaterdag 13/05/17 Betekom Beker van Vlaanderen A.C. Dames Ere Afdeling VAL Uitslagen
Zaterdag 13/05/17 Betekom Beker van Vlaanderen A.C. Dames Ere Afdeling VAL Eindstand

Zondag 07/05/17 Lanaken Beker van Vlaanderen 3de Land A Cad/Schol Jongens Uitslagen
Zondag 07/05/17 Lanaken Beker van Vlaanderen 3de Land A Cad/Schol Jongens Eindstand

Zaterdag 06/05/17 Mol Beker van Vlaanderen Land 1 Cad/Schol Meisjes Uitslagen
Zaterdag 06/05/17 Mol Beker van Vlaanderen Land 1 Cad/Schol Meisjes Eindstand

Zondag 23/04/17 Lanaken LK AC Dag 2
Zaterdag 22/04/17 Lanaken LK AC Dag 1

Zondag 09/04/17 Neerpelt Olimpic

Zaterdag 08/04/17 Westerlo Kempisch Jeugdcriterium

Zondag 02/04/17 Edegem Paaseierenmeeting

Zaterdag 08/10/16 Lanaken Kampersmeeting Uitslagen
Zaterdag 08/10/16 Lanaken Kampersmeeting Eindstand werpvijfkamp dames
Zaterdag 08/10/16 Lanaken Kampersmeeting Eindstand werpvijfkamp heren 1
Zaterdag 08/10/16 Lanaken Kampersmeeting Eindstand werpvijfkamp heren 2

Zaterdag 17/09/16 Tongeren Olimpic

Vrijdag 16/09/16 Tessenderlo Jeugdmeeting

Woensdag 07/09/16 Tessenderlo Memorial René Thomas

Zondag 04/09/16 Hechtel Jeugdmeeting

Zaterdag 03/09/16 Bree Olimpic

Zondag 28/08/16 Lanaken P.K. Estafetten

Zaterdag 20/08/16 Lanaken Euregiomeeting

Maandag 15/08/16 Kessel-Lo Vlaams kampioenschap Cad/Schol

Zaterdag 13/08/16 Sint-Truiden P.K. Meerkamp

Zondag 07/08/16 Neerpelt Olimpic

Zaterdag 23/07/16 Alken Nacht van Alken

Vrijdag 22/07/16 Alken SPAR Jeugdnacht van Alken

Zaterdag 25/06/16 Lommel Jeugdmeeting

Vrijdag 17/06/16 Hasselt Jeugdmeeting

Zondag 12/06/16 Hasselt Olimpic

Zondag 05/06/16 Oudenaarde Beker van Vlaanderen Masters 2de Landelijke

Vrijdag 03/06/16 Lanaken GP Verzekeringen Marcel Caenen

Maandag 16/05/16 Diepenbeek Jeugdmeeting

Maandag 16/05/16 Tienen Open Vlaams Jeugdcriterium

Zaterdag 14/05/16 Lanaken Beker van Vlaanderen A.C. Dames – Land. 1 Uitslagen
Zaterdag 14/05/16 Lanaken Beker van Vlaanderen A.C. Dames – Land. 1 Eindstand

Zondag 08/05/16 Mol Beker van Vlaanderen cad/sch jongens 

Zondag 08/05/16 Hechtel Jeugdmeeting

Zaterdag 07/05/16 Heusden Beker van Vlaanderen cad/sch meisjes

Woensdag 04/05/16 Heusden SVS Meeting

Vrijdag 29/04/16 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Zondag 24/04/16 Neerpelt P.K. alle categorieën dag 2

Zaterdag 23/04/16 Neerpelt P.K. alle categorieën dag 1

Zondag 17/04/16 Lommel Beker van Vlaanderen pup/min jongens
Puntentabel

Zaterdag 16/04/16 Sint-Truiden Beker van Vlaanderen pup/min meisjes
Puntentabel

Zaterdag 09/04/16 Bree Jeugdmeeting + cadetten

Vrijdag 08/04/16 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zaterdag 26/09/15 Heusden V.K. & L.K. Masters

Zaterdag 19/09/15 Tongeren Olimpic

Zondag 13/09/15 Diepenbeek Medaillemeeting

Zondag 06/09/15 Hechtel Jeugdmeeting

Zaterdag 05/09/15 Bree Olimpic

Zondag 30/08/15 Neerpelt PK Estafette

Zaterdag 29/08/15 Tessenderlo Olimpic

Zaterdag 22/08/15 Lanaken 17de Euregiomeeting

Zaterdag 15/08/15 Lier Kampioenschap van Vlaanderen Cad/Schol

Zaterdag 08/08/15 Hechtel L.K. Meerkampen

Dinsdag 21/07/15 Lier VAL Jongerentrofee

Dinsdag 21/07/15 Alken Jeugdmeeting

Zondag 05/07/15 Brussel Grand Prix Brussel

Zaterdag 27/06/15 Alken PK Jeugd

Vrijdag 26/06/15 Lanaken Open meeting

Zaterdag 20/06/15 Kiewit Pater Van den Berk trofee

Zondag 14/06/15 Heusden Olimpic

Zondag 07/06/15 Lanaken Beker van Vlaanderen Masters Dames en heren 2de landelijke
Uitslagen
Eindstanden

Zaterdag 23/05/15 Lanaken Olimpic

Zaterdag 23/05/15 Oordegem Flanders Cup

Zaterdag 16/05/15 Sint-Truiden Olimpic

Woensdag 13/05/15 Lanaken GP Verzekeringen M. Caenen

Zondag 10/05/15 Aartselaar Beker van Vlaanderen Ere afdeling VAL Heren

Zaterdag 09/05/15 Lier Beker van Vlaanderen 1ste Landelijke Dames

Zondag 03/05/15 Lier Beker van Vlaanderen 2de Landelijke Cad/Schol Heren

Zondag 03/05/15 Hechtel Jeugdmedaillemeeting

Zaterdag 02/05/15 Beker van Vlaanderen 1ste Landelijke Cad/Schol Dames

Vrijdag 01/05/15 Oordegem B.K. Universitairen

Donderdag 30/04/15 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Zondag 26/04/15 Tessenderlo L.K. Dag 2

Zaterdag 25/04/15 Tessenderlo L.K. Dag 1

Zaterdag 25/04/15 Neerpelt Olimpic

Zondag 19/04/15 Sint-Truiden Beker van Vlaanderen jongens

Zaterdag 18/04/14 Lommel Beker van Vlaanderen meisjes

Zondag 12/04/15 Genk Medaillemeeting Jeugd

Vrijdag 10/04/15 Tessenderlo Jeugdmeeting

Maandag 06/04/15 Diepenbeek Open Meeting

Zaterdag 27/09/14 Alken Olimpic

Zondag 21/09/14 Genk PK Meerkampen

Zondag 07/09/14 Vilvoorde Jeugdmeeting

Zaterdag 06/09/14 Bree Olimpic

Zaterdag 06/09/14 Kerkrade (NL) Zuid-Limburgse Baancircuit

Zaterdag 30/08/14 Tessenderlo Olimpic

Woensdag 27/08/14 Tongeren Jeugdmeeting

Zondag 24/08/14 Mol Mollekescriterium

Zaterdag 23/08/14 Lanaken Euregiomeeting

Zondag 17/08/14 Hechtel L.K. Aflossingen

Woensdag 30/07/14 Lanaken Open meeting met jeugd – Kampersmeeting

Zaterdag en zondag 26 en 27/07/14 Brussel B.K. A.C.

Zaterdag 12/07/14 Neerpelt Open meeting met jeugd

Dinsdag 01/07/14 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Zaterdag 28/06/14 Genk P.K. Ben-Pup-Min

Zaterdag 21/06/14 Lier Memorial Jos Verstockt

Zaterdag 21/06/14 Kiewit Jeugdmeeting

Zaterdag en zondag 14 en 15/06/14 Lebbeke B.K. Masters

Zondag 15/06/14 Hechtel-Eksel Olimpic

Zondag 08/06/14 Lanaken Beker van Vlaanderen Masters V/M Afdeling 2 Uitslagen

Zondag 08/06/14 Lanaken Beker van Vlaanderen Masters V/M Afdeling 2 Eindstanden

Zaterdag 07/06/14 Tessenderlo Jeugdmeeting

Vrijdag 06/06/14 Lanaken GP Marcel Caenen

Zaterdag 31/05/14 Diepenbeek Olimpic

Zondag 25/05/14 Genk Open Meeting

Zondag 25/05/14 Izegem Memorial Leon Denys

Zaterdag 24/05/14 Lanaken Olimpic

Zaterdag 24/05/14 Lokeren GP Stad Lokeren

Vrijdag 23/05/14 Booischot Open Meeting

Zondag 18/05/14 Kessel-Lo Open Meeting

Zaterdag 17/05/14 Sint-Truiden Olimpic

Zaterdag 17/05/14 Booischot VAL Jongerentrofee

Zaterdag 17/05/14 Gentbrugge V.K. A.C.

Zondag 11/05/14 Gent Beker van Vlaanderen AC Heren Ere-afdeling VAL

Zondag 11/05/14 Lommel Olimpic

Zaterdag 10/05/14 Aartselaar Beker van Vlaanderen AC Dames Landelijke 1

Zondag 04/05/14 Lier Beker van Vlaanderen Cad/Schol Heren

Zondag 04/05/14 Hechtel-Eksel Jeugdmeeting

Zaterdag 03/05/14 Aartselaar Beker van Vlaanderen Cad/Schol Dames

Donderdag 01/05/14 Heusden Open meeting met jeugd

Woensdag 30/04/14 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zondag 27/04/14 Lommel Provinciaal Kampioenschap (dag 2)

Zaterdag 26/04/14 Lommel Provinciaal Kampioenschap (dag 1)

Maandag 21/04/14 Oordegem Open Meeting

Maandag 21/04/14 Diepenbeek Open Meeting

Zondag 20/04/14 Heusden Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Uitslagen
Zondag 20/04/14 Heusden Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Eindstand

Zaterdag 19/04/14 Lommel Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Uitslagen
Zaterdag 19/04/14 Lommel Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Eindstand

Vrijdag 18/04/14 Tessenderlo Open Meeting

Zondag 13/04/14 Tongeren Jeugdmeeting

Zondag 13/04/14 Luik Open Meeting

Zondag 13/04/14 Turnhout Open Meeting

Zaterdag 12/04/14 Burcht Memorial Dirk Verhoeven

Zaterdag 12/04/14 Bree Open Meeting

Vrijdag 11/04/14 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zondag 06/04/14 Neerpelt Olimpic

Zondag 06/04/14 Sint-Niklaas Openingsmeeting

Zondag 13/10/13 Anderlecht Meeting

Zaterdag 12/10/13 Alken Kampenmeeting met L.K. Hamer en Gewicht voor Masters

Zaterdag 05/10/13 Tienen Werpvijfkamp

Zaterdag 28/09/13 Brasschaat V.K. en L.K. Masters

Zaterdag 28/09/13 Nijvel Natinaal Jeugdcriterium

Vrijdag 27/09/13 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zondag 22/09/13 Betekom Meeting

Zondag 22/09/13 Genk Olimpic

Zaterdag 21/09/13 St-Truiden Trudonacht
Zaterdag 21/09/13 St-Truiden Trudo Jeugdmedaillemeeting

Zondag 15/09/13 Vilvoorde B.K. Jun/Bel

Zaterdag 14/09/13 Maldegem Finale Beker van Vlaanderen Meisjes
Zaterdag 14/09/13 Maldegem Finale Beker van Vlaanderen Meisjes Eindstand

Zaterdag 14/09/13 Brugge Interprovinciale wedstrijd

Woensdag 11/09/13 Tessenderlo Meeting

Zaterdag 07/09/13 Mol VAL-Jongerentrofee

Zaterdag 30 en zondag 31/08/13 Moeskroen B.K. Cad/Schol

Zaterdag 30/08/13 Neerpelt Meeting met L.K. Uurloop

Woensdag 28/08/13 Tongeren Jeugdmeeting

Zaterdag 24/08/13 Lanaken Euregiomeeting

Zondag 18/08/13 Genk L.K.Estafettes

Donderdag 15/08/13 Heusden Kampioenschap van Vlaanderen Cad/Schol

Zondag 11/08/13 Seraing Meeting

Zaterdag 10/08/13 Huizingen B-Meeting

Zaterdag 10/08/13 Tessenderlo Open PK Meerkampen

Zaterdag 03/08/13 Gent Flanders Cup

Zaterdag 03/08/13 Lommel Open Meeting

Zondag 04/08/13 Peer Pater Vandenberk Jeugdmeeting

Zaterdag 03/08/13 Mol Jeugdnacht van de vriendschap

Woensdag 31/07/13 Lanaken Open meeting met jeugd

Zaterdag 27/07/13 Mol Open Meeting

Zaterdag 27/07/13 Burcht Meeting

Zaterdag 27/07/13 Alken Nacht van Alken

Vrijdag 26/07/13 Naimette Meeting

Vrijdag 26/07/13 Alken Jeugdnacht van Alken

Zaterdag 20 en zondag 21/07/13 Brussel B.K. A.C.

Zaterdag 20/07/13 Heusden Jeugdmeeting

Zondag 14/07/13 Lokeren Stripmeeting

Zondag 14/07/13 Tongeren Open meeting met jeugd

Woensdag 10/07/13 Naimette Internationale Atletiekmeeting van de Provincie Luik

Zondag 07/07/13 Neerpelt Geboers meeting

Zaterdag 06/07/13 Genk Bloemenmeeting

Vrijdag 05/07/13 Tongeren Open Meeting

Donderdag 04/07/13 Tessenderlo Group Cup

Woensdag 03/07/13 Hasselt Stad Hasselt Trofee

Zondag 30/06/13 Genk Hansa Sport Meeting

Zaterdag 29/06/13 Diepenbeek L.K. Jeugd

Zaterdag 29/06/13 Lier B-Meeting Memorial Jos Verstockt

Zondag 23/06/13 Hechtel Open Meeting

Zondag 23/06/13 Gentbrugge Cad- & Schol-Meeting

Zondag 23/06/13 Marche en Fammene Challenge Provincial

Zaterdag 22/06/13 Hasselt Jeugdtrofee Pater Vandenberk

Vrijdag 21/06/13 Alken Open Meeting

Zondag 16/06/13 Herenthout Jeugdmeeting

Zaterdag 15/06/13 Heusden Olimpic

Vrijdag 14/06/13 Lanaken GP Marcel Caenen

Zondag 09/06/13 Booischot Beker van Vlaanderen Masters Dames en Heren 2de afdeling

Zaterdag 08/06/13 Kessel-Lo Meeting voor Mon

Zaterdag 08/06/13 Alken Olimpic

Zondag 02/06/13 Lanaken Olimpic

Zaterdag 01/06/13 Tessenderlo St-Martinuscup

Zondag 26/05/13 Tongeren Olimpic

Zaterdag 25/05/13 Ninove Vlaams Kampioenschap A.C.

Maandag 20/05/13 Diepenbeek Solar Company Cup

Maandag 20/05/13 Tienen Jeugdmeeting

Zondag 19/05/13 Hechtel Jeugdmeeting Pater Vandenberk

Zaterdag 18/05/13 Lanaken Open meeting

Zondag 12/05/13 Herentals Beker van Vlaanderen Heren Uitslagen en eindstand

Zondag 12/05/13 St-Truiden Olimpic

Woensdag 08/05/13 Heusden SVS Kampioenschappen

Zondag 05/05/13 Sint-Niklaas Beker van Vlaanderen Cad/Schol Heren Uitslagen
Zondag 05/05/13 Sint-Niklaas Beker van Vlaanderen Cad/Schol Heren Eindstand

Zondag 05/05/13 Brussel GP Mingels

Zaterdag 04/05/13 Mol Beker van Vlaanderen Cad/Schol Dames Uitslagen
Zaterdag 04/05/13 Mol Beker van Vlaanderen Cad/Schol Dames Eindstand

Zaterdag 04/05/13 Lommel Olimpic

Woensdag 01/05/13 Oordegem Open BK Studenten

Woensdag 01/05/13 Heusden Open meeting met jeugd

Dinsdag 30/04/13 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Zondag 28/04/13 Naimette Meeting

Zondag 28/04/13 Hechtel – AC Bree L.K. Dag 2
Zaterdag 27/04/13 Hechtel – AC Bree L.K. Dag 1

Zondag 21/04/13 Tongeren Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Uitslagen
Zondag 21/04/13 Tongeren Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Eindstand

Zaterdag 20/04/13 Lanaken Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Uitslagen
Zaterdag 20/04/13 Lanaken Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Eindstand

Vrijdag 19/04/13 Edegem Voorbereidingsmeeting

Woensdag 17/04/13 Tessenderlo Meeting

Vrijdag 12/04/13 Tessenderlo Group Cup

Woensdag 03/04/13 Alken Jeugdmeeting

Maandag 01/04/13 Diepenbeek Open Meeting

Zaterdag 13/10/12 Lanaken Kampersmeeting ATLA Jeugd

Zaterdag 13/10/12 Alken Kampenmeeting + P.K. Hamerslingeren en gewichwerpen (masters)

Vrijdag 28/09/12 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zondag 23/09/12 Heusden Jeugdmeeting

Zaterdag 22/09/12 Vilvoorde V.K. Masters

Zaterdag 22/09/12 Diepenbeek Meeting

Vrijdag 14/09/12 Tessenderlo Meeting

Zondag 09/09/12 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Zondag 09/09/12 Moeskroen BK Juniores/Beloften

Zaterdag 08/09/12 Lier Beker van Vlaanderen Meisjes Uitslagen Loopnummers
Zaterdag 08/09/12 Lier Beker van Vlaanderen Meisjes Uitslagen Kampnummers
Zaterdag 08/09/12 Lier Beker van Vlaanderen Meisjes Puntentelling

Zaterdag 08/09/12 Eigenbrakel Interprovinciale Match

Zaterdag en zondag 1 en 2/09/12 Oordegem BK Cad/Schol

Vrijdag 31/08/12 Tessenderlo Jeugdmeeting

Woensdag 29/08/12 Tongeren Jeugdmeeting

Zaterdag 25/08/12 Lanaken Euregiomeeting

Vrijdag 24/08/12 Tessenderlo Meeting

Woensdag 22/08/12 Diepenbeek Solar Company Cup

Zondag 19/08/12 Lommel L.K. Aflossingen

Zaterdag 18/08/12 Kessel-Lo Flanders Cup

Woensdag 15/08/12 Huizingen VK Cadetten/Scholieren

Woensdag 15/08/12 Heusden Jeugdmeeting

Zaterdag 11/08/12 Tessenderlo Olimpic

Zaterdag 11/08/12 Verviers Meeting

Woensdag 08/08/12 Tessenderlo Memorial Rene Thomas

Zaterdag 04/08/12 St-Truiden Medaillemeeting

Zaterdag 04/08/12 Mol Nacht van de Vriendschap

Woensdag 01/08/12 Lanaken Kampersmeeting met hoogspringtrofee

Zondag 29/07/12 Lier Midzomermeeting

Zaterdag 28/07/12 Alken Nacht van Alken

Vrijdag 27/07/12 Alken Jeugdnacht van Alken

Zaterdag 21/07/12 Ninove FlandersCup

Vrijdag 20/07/12 Tongeren Meeting

Zaterdag 14/07/12 Lanaken GP Jos Surinx, Open meeting met jeugd

Zaterdag 14/07/12 Mol Open Meeting

Woensdag 11/07/12 Hasselt, Jeugdmeeting

Vrijdag 06/07/12 Tongeren Jeugdmeeting

Zondag 01/07/12 Herentals Open Meeting

Zaterdag 30/06/12 Diepenbeek Olimpic

Zaterdag 30/06/12 Lier Memorial Jos Verstockt

Vrijdag 29/06/12 Tessenderlo Meeting met L.K. Steeple en Polsstok

Zondag 24/06/12 Hechtel SCLB Meeting

Zaterdag 23/06/12 Tessenderlo L.K. Jeugd

Vrijdag 22/06/12 Alken Open Meeting

Vrijdag 22/06/12 Madrid (E) Internationale scholencompetitie

Zondag 17/06/12 Herentals Jeugdmeeting

Zaterdag 16/06/12 Hasselt Olimpic

Zondag 10/06/12 Beveren B.K. Masters Dag 2
Zaterdag 09/06/12 Beveren B.K. Masters Dag 1

Zaterdag 09/06/12 Alken Olimpic

Zaterdag 09/06/12 Lier Jeugdmedaillemeeting

Vrijdag 08/06/12 Lanaken GP Marcel Caenen + L.K. 10.000m

Zondag 03/06/12 Booischot Beker van Vlaanderen Masters Heren 2de Afd. Uitslagen
Zondag 03/06/12 Booischot Beker van Vlaanderen Masters Heren 2de Afd. Eindstand

Zondag 03/06/12 Gentbrugge Beker van Vlaanderen Masters Dames 1ste Afd. Uitslagen
Zondag 03/06/12 Gentbrugge Beker van Vlaanderen Masters Dames 1ste Afd. Eindstand

Zondag 03/06/12 Naimette Meeting

Zaterdag 02/06/12 Oordegem Flanderscup

Maandag 28/05/12 Tienen Jeugdcriterium Vlaams-Brabant

Maandag 28/05/12 Lokeren GP Stad Lokeren

Maandag 28/05/12 Neerpelt L.K. Meerkampen

Zaterdag 26/05/12 Genk Hansa Sport Meeting

Zaterdag 19/05/12 Lanaken Olimpic

Zondag 13/05/12 Merksem BvV Heren Ereafdeling Uitslagen
Zondag 13/05/12 Merksem BvV Heren Ereafdeling Eindstand

Zaterdag 12/05/12 Brasschaat BvV Dames Ereafdeling Uitslagen
Zaterdag 12/05/12 Brasschaat BvV Dames Ereafdeling Eindstand

Zaterdag 12/05/12 St-Truiden Olimpic

Zondag 06/05/12 BvV Cad-Schol Jongens Land. 1 Uitslagen
Zondag 06/05/12 BvV Cad-Schol Jongens Land. 1 Eindstand

Zondag 06/05/12 Brussel GP F. Mingels

Zondag 06/05/12 Hechtel Jeugdmeeting

Zaterdag 05/05/12 BvV Cad-Schol Meisjes Land. 1 Uitslagen
Zaterdag 05/05/12 BvV Cad-Schol Meisjes Land. 1 Eindstand

Zaterdag 05/05/12 La Louviere B.K. 10.000m

Dinsdag 01/05/12 Lommel Olimpic

Zondag 29/04/12 29/04/12 LK Alle Categorieën Dag 2

Zaterdag 28/04/12 Alken LK Alle Categorieën Dag 1

Zondag 22/04/12 Verviers Meeting

Zondag 22/04/12 Heusden Beker van Vlaanderen Jongens

Zaterdag 21/04/12 St-Truiden Beker van Vlaanderen Meisjes

Zondag 15/04/12 Neerpelt Olimpic

Zaterdag 14/04/12 Hasselt Hasselt Athletics Trophy

Vrijdag 13/04/12 Tessenderlo Meeting

Maandag 09/04/12 Diepenbeek Solar Cup

Vrijdag 06/04/12 Tessenderlo Group Cup

Zondag 01/04/12 Lommel Jeugdmeeting

Zaterdag 15/10/11 Lanaken Kampersmeeting ATLA Jeugd

Zaterdag 15/10/11 Lanaken Kampersmeeting

Zaterdag 08/10/11 Alken Kampersmeeting met PK Hamer en Gewicht

Zondag 02/10/11 Tongeren Kampersmeeting

Vrijdag 30/09/11 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zondag 25/09/11 Lommel Jeugdmeeting

Zaterdag 24/09/11 Nijvel Jeugdcriterium

Zaterdag 24/09/11 Zwevegen Limburgs en Vlaams Kampioenschap Masters

Zaterdag 24/09/11 Heusden Jeugdmeeting

Zondag 18/09/11 Diepenbeek Kampersmeeting

Zaterdag 17/09/11 Genk Olimpic

Woensdag 14/09/11 Meeting met P.K. 10.000m

Zondag 11/09/11 Vilvoorde B.K. Jun/Bel

Zondag 11/09/11 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Zaterdag 10/09/11 Heusden Interprovinciale Match

Zaterdag 03 en zondag 04/09/11 Moeskroen B.K. Cad/Schol

Zaterdag 03/09/11 Bree Olimpic

Zaterdag 03/09/11 Beveren Jeugdmeeting

Dinsdag 30/08/11 Tongeren Back to School Jeugdmeeting

Woensdag 24/08/11 Lanaken Euregiomeeting

Zaterdag 27/08/11 Tessenderlo Olimpic

Zondag 21/08/11 Alken PK Aflossingen

Maandag 15/08/11 Heusden Jeugdmeeting

Zondag 14/08/11 Oordegem Halfoogstmedaillemeeting

Zaterdag 13/08/11 Tessenderlo PK Meerkampen

Woensdag 10/08/11 Tessenderlo Meeting

Zondag 07/08/11 Peer Jeugdtrofee

Zaterdag 06/08/11 St-Truiden Trudonacht met P.K. Uurloop

Vrijdag 05/08/11 Naimette Meeting

Dinsdag 02/08/11 Oordegem Qualitrap-meeting

Zaterdag 30/07/11 Mol Open Meeting

Zaterdag 30/07/11 Alken Nacht van Alken

Vrijdag 29/07/11 Alken Jeugdnacht

Zondag 24/07/11 Brussel B.K. A.C. Dag 2 – Atla atleten

Zaterdag 23/07/11 Brussel B.K. A.C. Dag 1

Vrijdag 22/07/11 Luik Meeting

Donderdag 21/07/11 Heusden Jeugdmeeting

Zondag 17/07/11 Tongeren Meeting met PK Steeple

Zaterdag 16/07/11 Heusden Nacht van de atletiek Voorprogramma
Zaterdag 16/07/11 Heusden Nacht van de atletiek Jeugdprogramma
Zaterdag 16/07/11 Heusden Nacht van de atletiek Hoofdprogramma

Zondag 10/07/11 Hasselt Meeting

Zondag 10/07/11 Lommel Jeugdmeeting

Zaterdag 09/07/11 Genk Jeugdmeeting

Woensdag 06/07/11 Tessenderlo Meeting

Zondag 03/07/11 Neerpelt Meeting met jeugd

Zondag 03/07/11 Kerkrade (Nl) Meeting

Zaterdag 02/07/11 Mannheim (D) Juniorengala

Zaterdag 02/07/11 Oordegem Flanders Cup

Zaterdag 02/07/11 Mol Meeting

Zaterdag 02/07/11 Hasselt Jeugdmeeting

Donderdag 30/06/11 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zondag 26/06/11 Lier Meeting

Zondag 26/06/11 Kessel-Lo Mastersmeeting

Zaterdag 25/06/11 St-Truiden P.K. Jeugd

Vrijdag 24/06/11 Alken Meeting

Vrijdag 24/06/11 Herentals Avondmeeting

Zondag 19/06/11 Herenthout Jeugdmeeting

Zaterdag 18/06/11 Heusden Olimpic

Maandag 13/06/11 Diepenbeek Jeugdmeeting

Zondag 12/06/11 Ninove B.K. Masters

Zaterdag 11/06/11 Alken Olimpic

Zondag 05/06/11 Lanaken BVV Masters Uitslagen
Zondag 05/06/11 Lanaken BVV Masters Eindstand Dames
Zondag 05/06/11 Lanaken BVV Masters Eindstand Heren

Zaterdag 04/06/11 Tessenderlo Meeting
Zaterdag 04/06/11 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zaterdag 04/06/11 Oordegem IFAM-meeting

Donderdag 02/06/11 Luik Internationale Jeugdmeeting

Woensdag 01/06/11 Lanaken GP Marcel Caenen

Zondag 29/05/11 Lokeren GP Stad Lokeren

Zondag 29/05/11 Mol Nacht van de Vriendschap

Zaterdag 28/05/11 Genk Hansa Sport Meeting

Zaterdag 28/05/11 Lommel Olimpic

Zaterdag 28/05/11 Duffel Meeting

Zaterdag 28/05/11 Booischot Meeting

Zondag 22/05/11 Bree Open meeting

Zondag 22/05/11 Lier Meeting

Zaterdag 21/05/11 Diepenbeek Snellinx Cup

Zondag 15/05/11 Tielt BVV Heren

Zondag 15/05/11 St-Truiden Olimpic

Zaterdag 14/05/11 Izegem BVV Meisjes Uitslagen
Zaterdag 14/05/11 Izegem BVV Meisjes Eindstand

Zondag 08/05/11 Brasschaat BVV Jongens

Zondag 08/05/11 Hechtel Jeugdmeeting

Zaterdag 07/05/11 Ninove Meeting met B.K. 10.000m

Zaterdag 07/05/11 Heusden BVV Meisjes

Zondag 01/05/11 Lommel Meeting

Zondag 01/05/11 Oordegem B.K. Studenten

Zaterdag 30/04/11 Lanaken Olimpic

Maandag 25/04/11 Diepenbeek Snellinx Cup

Zondag 24/04/11 Hechtel P.K. Jeugd Dag 2

Zaterdag 23/04/11 Hechtel P.K. Jeugd Dag 1

Zondag 17/04/11 Genk BVV Pup/Min Jongens Uitslagen
Zondag 17/04/11 Genk BVV Pup/Min Jongens Eindstand

Zaterdag 16/04/11 Tongeren BVV Pup/Min Meisjes Uitslagen
Zaterdag 16/04/11 Tongeren BVV Pup/Min Meisjes Eindstand

Woensdag 13/04/11 Tessenderlo Meeting

Zondag 10/04/11 Neerpelt Olimpic

Zondag 10/04/11 Tielt Openingsmeeting

Vrijdag 08/04/11 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zaterdag 16/10/10 Lanaken Kampersmeeting

Zaterdag 09/10/10 Lanaken Kampersmeeting jeugd

Zaterdag 09/10/10 Alken Kampersmeeting

Zondag 26/09/10 Lommel Jeugdmeeting

Zaterdag 25/09/10 Nijvel BK Jeugd

Zaterdag 25/09/10 St-Truiden VK en PK Masters

Zaterdag 18/09/10 Genk Olimpic

Zondag 12/09/10 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Zondag 12/09/10 Nijvel BK Juniores/Beloften

Zaterdag 11/09/10 Jambes Interprovinciale Match

Woensdag 08/09/10 Tessenderlo Meeting

Zondag 05/09/10 Heerlen (Nl) Meeting

Zaterdag 04 en zondag 05/09/10 Oordegem BK Cad/Schol

Zaterdag 04/09/10 Bree Olimpic

Vrijdag 03/09/10 Aalst English Meeting

Zaterdag 28 en zondag 29/08/10 Luik BK Meerkampen

Zaterdag 28/08/10 Lanaken Euregiomeeting met PK 10.000m

Zaterdag 28/08/10 Tessenderlo Olimpic

Woensdag 25/08/10 Lanaken Jeugd Euregiomeeting

Zondag 22/08/10 St-Truiden PK Estafette

Zaterdag 21/08/10 Mol Nacht van de Vriendschap

Zaterdag 21/08/10 Genk Meeting

Vrijdag 20/08/10 Diepenbeek Jeugdmeeting

Zondag 15/08/10 Ninove Vlaams Kampioenschap Cadettes en Scholieren

Zaterdag 14/08/10 Heusden Jeugdmeeting

Zaterdag 14/08/10 Kessel-Lo Flanders Cup

Woensdag 11/08/10 Tessenderlo LK Steeple – Meeting

Zondag 08/08/10 Lanaken GP Jos Surinx

Zaterdag 07/08/10 Ninove Flanders Cup

Zaterdag 07/08/10 Lommel Meeting

Zaterdag 07/08/10 St-Truiden Medaillemeeting

Vrijdag 06/08/10 St-Truiden Trudonacht

Zondag 01/08/10 Tongeren Olimpic

Zaterdag 31/07/10 Huizingen Allonsiusmeeting

Zaterdag 31/07/10 Alken Nacht van Alken

Vrijdag 30/07/10 Alken Jeugdnacht van Alken

Zondag 25/07/10 Lommel LK Meerkamp

Woensdag 21/07/20 Heusden Trofee gemeente Heusden-Zolder
LK Uurloop

Zaterdag 17/07/10 Kerkrade (Nl) Jeugdmeeting

Dinsdag 13/07/10 Luik Internationale meeting

Zondag 11/07/10 Lanaken Olimpic

Zondag 11/07/10 Kortrijk Flanderscup

Zaterdag 10/07/10 Heusden Nacht van de Atletiek

Zondag 04/07/10 Hasselt Grote Prijs stad Hasselt

Zondag 04/07/10 Kerkrade (Nl) Memorial Jo Jeurissen

Zaterdag 03 en zondag 04/07/10 Mannheim (D) Internationale Juniorenmeeting

Zaterdag 03/07/10 Oordegem Flanderscup

Zaterdag 03/07/10 Kortessem Jeugdmeeting

Donderdag 01/07/10 Tessenderlo Meeting Taverne ’t Paenhuys

Zaterdag 26/06/10 Nijvel EAP Meeting

Zaterdag 26/06/10 Neerpelt Limburgs Kampioenschap Jeugd

Vrijdag 25/06/10 Alken Olimpic Bis

Woensdag 23/06/10 Tessenderlo Memorial F. Timmermans

Zondag 20/06/10 Merksem Meeting

Zaterdag 19/06/10 Heusden Jeugdtrofee Pater Vanden Berk

Zondag 13/06/10 Brasschaat BK Masters Dag 2
Zaterdag 12/06/10 Brasschaat BK Masters Dag 1

Zondag 13/06/10 Alken Olimpic

Zaterdag 12/06/10 Genk Medaille- en bloemenmeeting

Vrijdag 11/06/10 Lanaken Prijzenmeeting Grote Prijs Verzekeringen Marcel Caenen

Zondag 06/06/10 Maldegem Beker van Vlaanderen Masters Dames 2de Landelijke

Zondag 06/06/10 Leuven Beker van Vlaanderen Masters Heren 1ste Landelijke

Zaterdag 05/06/10 Lier Memorial Jos Verstockt

Zaterdag 05/06/10 Tongeren LK Hamerslingeren

Zaterdag 05/06/10 Tessenderlo – St.-Martinuscup

Zaterdag 29/05/10 Duffel Open meeting

Zaterdag 29/05/10 Genk Open meeting

Zaterdag 29/05/10 Lommel Olimpic

Maandag 24/05/10 Oordegem Open meeting

Maandag 24/05/10 Heusden Open meeting

Zondag 23/05/10 Bree Olimpic-Bis

Zaterdag 22/05/10 Lier Vlaams Kampioenschap AC

Zaterdag 22/05/10 Diepenbeek Snellinx Cup

Vrijdag 21/05/10 Tienen Avondmeeting

Vrijdag 21/05/10 Tessenderlo Group-Cup

Zondag 16/05/10 Lier Beker van Vlaanderen Heren 1ste Landelijke

Zondag 16/05/10 Oudenaarde Beker van Vlaanderen Heren 3de Landelijke

Zaterdag 15/05/10 Lokeren Beker van Vlaanderen Dames 1ste Landelijke

Zaterdag 15/05/10 Diepenbeek Snellinx Cup

Vrijdag 14/05/10 Alken Jeugdmeeting

Zondag 09/05/10 Huizingen Beker van Vlaanderen Cad-Schol Jongens 1ste Landelijke

Zaterdag 08/05/10 Lanaken Beker van Vlaanderen Cad-Schol Meisjes 2de Landelijke

Zaterdag 08/05/10 St-Truiden Olimpic

Zondag 02/05/10 Lommel Olimpic Bis

Zondag 02/05/10 Hechtel Olimpic

Zondag 02/05/10 Oordegem Openingsmeeting

Zondag 25/04/10 Tongeren Provinciaal Kampioenschp Limburg AC dag 2

Zaterdag 24/04/10 Tongeren Provinciaal Kampioenschap Limburg AC Dag 1

Zondag 18/04/10 Alken Beker van Vlaanderen Jongens

Zaterdag 17/04/10 Lommel Beker van Vlaanderen Meisjes

Vrijdag 16/04/10 Tessenderlo Open meeting

Zondag 11/04/10 Neerpelt Olimpic

Zaterdag 10/04/10 Lommel Jeugdmeeting

Zaterdag 10/04/10 Herentals Open meeting

Maandag 05/04/10 Diepenbeek Paasmeeting

Zaterdag 17/10/09 Alken Kampersmeeting – PK Hamerslingeren

Zondag 11/10/09 Anderlecht Kampersmeeting

Zaterdag 10/10/09 Lanaken Kampersmeeting

Zondag 04/10/09 Diepenbeek Kampersmeeting

Zaterdag 03/10/09 Funmeeting Atla jeugd

Zaterdag 26/09/09 Maldegen Vlaams en Limburgs Kampioenschap Masters

Zaterdag 26/09/09 Nijvel Jeugdcriterium

Zaterdag 26/09/09 Heusden Open meeting

Eindstanden Olimpic 2009

Zondag 20//09/09 Heusden BK Estafette

Zaterdag 19/09/09 Genk Olimpic

Zondag 13/09/09 Diepenbeek Kampersmeeting

Zondag 13/09/09 Neerpelt Jeugdmeeting

Zaterdag 12/09/09 Vilvoorde Interprovinciale Match cadetten en scholieren

Woensdag 09/09/09 Tessenderlo Open meeting

Zaterdag 05/09/09 BK Cadetten en Scholieren
Zondag   06/09/09 BK Cadetten en Scholieren

Zondag 06/09/09 Hechtel Jeugdtrofee

Zaterdag 05/09/09 Bree Olimpic

Zondag 30/08/09 Tongeren Jeugdmeeting

Zaterdag 29/08/09 Lanaken Euregiomeeting

Zaterdag 29/08/09 Tessenderlo Olimpic

Vrijdag 28/08/09 Neerpelt Open meeting

Woensdag 26/08/09 Lanaken Euregiomeeting

Zondag 23/08/09 Tesenderlo L.K. Aflossingen

Zaterdag 22/08/09 Alken Olimpic

Zaterdag 22/08/09 Zele

Zondag 16/08/09 Heusden Jeugdtrofee Pater Vandeberk

Zaterdag 15/08/09 Brugge Kampioenschap van Vlaanderen Cadetten en Scholieren

Zaterdag 08/08/09 Lommel L.K. 10000m

Zaterdag 08/08/09 St-Truiden Medaillemeeting

Vrijdag 07/08/09 St-Truiden Trudomeeting – L.K. Steeple

Woensdag 05/08/09 Tessenderlo Memorial Rene Thomas

Zaterdag 01 en zondag 02/08/09 Lede-Oordegem BK

Zondag 26/07/09 Heusden PK Meerkamp

Zaterdag 25/07/09 Lanaken Open meeting

Zaterdag 25/07/09 Knokke-Heist Olimpic

Dinsdag 21/07/09 Hasselt Open meeting

Zaterdag 18/07/09 Heusden Nacht van de Atletiek

Woensdag 15/07/09 Luik Internationale meeting

Zondag 12/07/09 Peer Jeugdtrofee Pater Vanden Berk

Zaterdag 11/07/09 Alken Nacht van Alken

Zaterdag 11/07/09 Lier Medaillemeeting

Vrijdag 10/07/09 Alken Jeugdnacht

Zondag 05/07/09 Kortessem Olimpic

Zaterdag 04/07/09 Oordegem FlandersCup

Zaterdag 04/07/09 Genk Bloemenmeeting

Woensdag 01/07/09 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zaterdag 27/06/09 Lanaken Limburgs Kampioenschap Jeugd

Woensdag 24/06/09 Tessenderlo Memorial Frans Timmermans

Zondag 21/06/09 Hasselt Jeugdmeeting

Zaterdag 20/06/09 Genk Olimpic Bis

Zondag 14/06/09 Lebbeke Beker van Vlaanderen Masters Dames – 2de landelijke

Vrijdag 12/06/09 Lanaken GP Marcel Caenen

Zondag 07/06/09 Lommel Jeugdmeeting

Zaterdag 06/06/09 Tessenderlo Sint-Martinuscup

Zaterdag 06/06/09 Genk Open meeting

Maandag 01/06/09 Neerpelt Olimpic Bis

Zaterdag 30 en zondag 31/05/09 Sint-Niklaas BK Masters

Zondag 31/05/09 Mol Open meeting

Zondag 31/05/09 Heusden Olimpic

Zaterdag 30/05/09 Duffel Memorial Vertommen-Cuddy

Vrijdag 29/05/09 Lanaken Memorial Gilbert Cops

Zondag 24/05/09 Zele Limitsmeet

Zondag 24/05/09 Bree Jeugdmeeting

Zaterdag 23/05/09 Merksem Kampioenschap van Vlaanderen

Vrijdag 22/05/09 Alken Jeugdmeeting

Donderdag 21/05/09 St-Truiden Olimpic Bis

Zondag 17/05/09 Ninove – Beker van Vlaanderen 1ste Landelijke dames

Zondag 17/05/09 Zwevegem – Beker van Vlaanderen 1ste Landelijke heren

Zondag 17/05/09 Neerpelt – Beker van Vlaanderen 3de Landelijke heren

Zaterdag 16/05/09 Diepenbeek Snellinx jeugdcup 2

Vrijdag 15/05/09 Tessenderlo Jeugdmeeting

Zondag 10/05/09 Huizingen – Beker van Vlaanderen 1ste landelijk-
Kadetten en scholieren Jongens

Eindstand Beker van Vlaanderen

Zaterdag 09/05/09 Sint-Truiden Olimpic

Zaterdag 09/05/09 Mol – Beker van Vlaanderen  2de landelijke A –
Kadetten en scholieren Meisjes

Eindstand Beker van Vlaanderen

Woensdag 06/05/09 Tessenderlo Getaxmeeting

Zaterdag 02/05/09 Lanaken Olimpic 2

Zaterdag 02/05/09 Lommel Olimpic Bis

Zaterdag 02/05/09 Lebbeke Open meeting – 10000m

Vrijdag 01/05/09 Hechtel Patric Derdaele meeting

Zondag 26/04/09 Lanaken Kamioenschap van Limburg
Zaterdag 25/04/09 Lanaken Kamioenschap van Limburg

Zondag 19/04/09 Alken Beker van Vlaanderen Pupillen en miniemen Jongens

Zaterdag 18/04/09 Trieste(It) Pistemeeting

Zaterdag 18/04/09 St_Truiden Beker van Vlaanderen Pupillen en miniemen meisjes 
Eindstand Beker van Vlaanderen

Vrijdag 17/04/09 Tessenderlo Open meeting

Maandag 13/04/09 Diepenbeek Snellinx Jeugdcup 1

Zaterdag 11/04/09 Tongeren Grote prijs stad Tongeren

Vrijdag 10/04/09 Tessenderlo 1ste Group Cup

Zondag 05/04/09 Neerpelt Olimpic 1

Zaterdag 25/10/08 Sint Truiden LK uurloop

Zondag 19/10/08 Alken LK werpvijfkamp

Zaterdag 18/10/08 Schaarbeek BK Urenmarathon

zondag 05/10/08 Alken open meeting

zaterdag 26/09/08 KVV en Limb kamp masters (Herentals)

zaterdag 26/09/08 BK jeugd Nijvel

zaterdag 27/09/08 Meeting Heusden

zondag 14/09/08 Septembergames Maastricht

Woensdag 10/09/08 Tessenderlo

Zondag 31/08/08 Tongeren

Zaterdag 30/08/08 Lanaken – 10de Euregiomeeting + LK 10.000m

Zaterdag 30/08/08 Tessenderlo

Woensdag 27/08/08 Lanaken – 10de Euregiomeeting

Zondag 24/08/08 Lanaken – LK Estafette

Zondag 17-08-08 Neerpelt

Zaterdag 16/08/08 Alken – Mastersmeeting

Vrijdag 15/08/08 Vilvoorde – Kampioenschap van Vlaanderen

Zondag 10/08/08 Kortessem

Zaterdag 09/08/08 Lommel

Woensdag 06/08/08 Tessenderlo

Zaterdag 02/08/08 Sint-truiden – Jeugdmeeting
Vrijdag 01/08/08 Sint-Truiden

Vrijdag 25/07/08 – Nacht van Alken
Zaterdag 26/07/08 – Nacht van Alken

Maandag 21/07/08 – Alken – PK meerkampen

Zondag 20/07/08 – Heusden-Zolder – Nacht van de atletiek

Zaterdag 19/07/08 – Lommel jeugdmeeting

Zondag 10/06/07 – Lanaken Beker van Vlaanderen Masters dames en heren

1 comment

  • Van Dorpe Patrick

    Beste,

    Ik zocht een uitslag van een wedstrijd BvV Masters op 10/06/07.
    Hierop liepen onze masters een clubrecord maar we kunnen de deelnemers niet verifiëren.
    Zou U deze nog in uw archieven kunnen terug vinden?
    Alvast bedankt,

    Secretaris VITA.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *