Vanaf 03/2020 uploaden wij enkel nog uitslagen van eigen (mede-)organisaties. Ter archivering blijven de oude uitslagen wel nog hier staan.


20/08/22 Lanaken Euregiomeeting (kan/ben)

04/06/22 Lanaken GP Marcel Caenen + Open P.K. Gewichtwerpen

14/05/22 Lanaken Olimpic jeugdmeerkamp pup/min (kan/ben geen uitslag!)

10/04/22 Lanaken BvV Pup/Min jongens

09/10/21 Lanaken Kampersmeeting – Open P.K. werpvijfkamp

03/10/21 Lanaken PK Limburg Alle Categorieën Limburg – Dag 2
02/10/21 Lanaken PK Limburg Alle Categorieën Limburg – Dag 1

29/08/21 Lanaken Euregiomeeting + Open P.K. 10.000 m (kangoeroes)

11/06/21 Lanaken Micromeeting GP Marcel Caenen

29/08/20 Lanaken Euregiomeeting

10/08/19 Lanaken Euregiomeeting

05/07/19 Sint-Truiden Trudonacht met L.K. uurloop

29/06/19 Lanaken L.K. Jeugd

10/06/19 Diepenbeek Jeugdmeeting

07/06/19 Lanaken Grote Prijs Verzekeringen Marcel Caenen

02/06/19 Nieuwpoort Beker van Vlaanderen Masters Uitslagen
02/06/19 Nieuwpoort Beker van Vlaanderen Masters Eindstand

01/06/19 Tessenderlo Olimpic

26/05/19 Genk Open Meeting met Jeugd

25/05/19 Alken Olimpic

24/05/19 Tongeren Open Meeting

18/05/19 Lanaken Trofee Memorial Gilbert Cops

05/05/19 Sint-Truiden Olimpic Jeugdmeeting

05/05/19 Merksem Beker van Vlaanderen Cad/Sch Heren Uitslagen
05/05/19 Merksem Beker van Vlaanderen Cad/Sch Heren Eindstand

04/05/19 Lier Beker van Vlaanderen Cad/Sch Dames Uitslagen
04/05/19 Lier Beker van Vlaanderen Cad/Sch Dames Eindstand

28/04/19 Lommel Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Uitslagen
28/04/19 Lommel Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Eindstand

27/04/19 Lanaken Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Uitslagen
27/04/19 Lanaken Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Eindstand

13/10/18 Lanaken Kampersmeeting + PK werpvijfkamp en gewichtwerpen masters dames en heren

22/09/18 Diepenbeek P.K. Meerkamp Jeugd

02/09/18 Lanaken P.K. Aflossingen

18/08/18 Lanaken 20ste Euregiomeeting + L.K. 10.000m

15/08/18 Lommel Jeugdmeeting

23/06/18 Lommel P.K. Jeugd

01/06/18 Lanaken Memorial Gilbert Cops/GP Verzekeringen Marcel Caenen

19/05/18 Lanaken Olimpic

13/05/18 Kortrijk Beker van Vlaanderen Heren A.C. – Landelijke 1

12/05/18 Merksem Beker van Vlaanderen Dames A.C. – Landelijke 1

06/05/18 Sint-Truiden Olimpic

06/05/18 Mol Beker van Vlaanderen Cad//Schol Jongens
Eindstand
05/05/18 Lanaken Beker van Vlaanderen Cad/Schol Meisjes
Eindstand

29/04/18 Heusden PK AC Dag 2
28/04/18 Heusden PK AC Dag 1

22/04/18 Genk Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens
21/04/18 Neerpelt Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes

14/10/17 Lanaken Kampersmeeting met L.K. werpvijfkamp en Gewichtwerpen Masters Uitslagen
14/10/17 Lanaken Kampersmeeting met L.K. werpvijfkamp en Gewichtwerpen Masters Eindstand Dames
14/10/17 Lanaken Kampersmeeting met L.K. werpvijfkamp en Gewichtwerpen Masters Eindstand Heren

23/09/17 Nijvel B.K. Jeugd

30/08/17 Tongeren Jeugdmeeting

25/08/17 Lanaken Euregiomeeting

15/07/17 Alken Nacht van Alken

14/07/17 Alken Jeugdnacht

30/06/17 Lanaken Memorial Gilbert Cops

05/06/17 Diepenbeek Jeugdmeeting

28/05/17 Alken Olimpic

20/05/17 Lanaken Olimpic

14/05/17 St-Truiden Olimpic

13/05/17 Betekom Beker van Vlaanderen A.C. Dames Ere Afdeling VAL Uitslagen
13/05/17 Betekom Beker van Vlaanderen A.C. Dames Ere Afdeling VAL Eindstand

07/05/17 Lanaken Beker van Vlaanderen 3de Land A Cad/Schol Jongens Uitslagen
07/05/17 Lanaken Beker van Vlaanderen 3de Land A Cad/Schol Jongens Eindstand

06/05/17 Mol Beker van Vlaanderen Land 1 Cad/Schol Meisjes Uitslagen
06/05/17 Mol Beker van Vlaanderen Land 1 Cad/Schol Meisjes Eindstand

23/04/17 Lanaken LK AC Dag 2
22/04/17 Lanaken LK AC Dag 1

09/04/17 Neerpelt Olimpic

08/04/17 Westerlo Kempisch Jeugdcriterium

02/04/17 Edegem Paaseierenmeeting

08/10/16 Lanaken Kampersmeeting Uitslagen
08/10/16 Lanaken Kampersmeeting Eindstand werpvijfkamp dames
08/10/16 Lanaken Kampersmeeting Eindstand werpvijfkamp heren 1
08/10/16 Lanaken Kampersmeeting Eindstand werpvijfkamp heren 2

17/09/16 Tongeren Olimpic

16/09/16 Tessenderlo Jeugdmeeting

07/09/16 Tessenderlo Memorial René Thomas

04/09/16 Hechtel Jeugdmeeting

03/09/16 Bree Olimpic

28/08/16 Lanaken P.K. Estafetten

20/08/16 Lanaken Euregiomeeting

15/08/16 Kessel-Lo Vlaams kampioenschap Cad/Schol

13/08/16 Sint-Truiden P.K. Meerkamp

07/08/16 Neerpelt Olimpic

23/07/16 Alken Nacht van Alken

22/07/16 Alken SPAR Jeugdnacht van Alken

25/06/16 Lommel Jeugdmeeting

17/06/16 Hasselt Jeugdmeeting

12/06/16 Hasselt Olimpic

05/06/16 Oudenaarde Beker van Vlaanderen Masters 2de Landelijke

03/06/16 Lanaken GP Verzekeringen Marcel Caenen

16/05/16 Diepenbeek Jeugdmeeting

16/05/16 Tienen Open Vlaams Jeugdcriterium

14/05/16 Lanaken Beker van Vlaanderen A.C. Dames – Land. 1 Uitslagen
14/05/16 Lanaken Beker van Vlaanderen A.C. Dames – Land. 1 Eindstand

08/05/16 Mol Beker van Vlaanderen cad/sch jongens 

08/05/16 Hechtel Jeugdmeeting

07/05/16 Heusden Beker van Vlaanderen cad/sch meisjes

04/05/16 Heusden SVS Meeting

29/04/16 Lanaken Memorial Gilbert Cops

24/04/16 Neerpelt P.K. alle categorieën dag 2

23/04/16 Neerpelt P.K. alle categorieën dag 1

17/04/16 Lommel Beker van Vlaanderen pup/min jongens
Puntentabel

16/04/16 Sint-Truiden Beker van Vlaanderen pup/min meisjes
Puntentabel

09/04/16 Bree Jeugdmeeting + cadetten

08/04/16 Tessenderlo Jeugdmeeting

26/09/15 Heusden V.K. & L.K. Masters

19/09/15 Tongeren Olimpic

13/09/15 Diepenbeek Medaillemeeting

06/09/15 Hechtel Jeugdmeeting

05/09/15 Bree Olimpic

30/08/15 Neerpelt PK Estafette

29/08/15 Tessenderlo Olimpic

22/08/15 Lanaken 17de Euregiomeeting

15/08/15 Lier Kampioenschap van Vlaanderen Cad/Schol

08/08/15 Hechtel L.K. Meerkampen

21/07/15 Lier VAL Jongerentrofee

21/07/15 Alken Jeugdmeeting

05/07/15 Brussel Grand Prix Brussel

27/06/15 Alken PK Jeugd

26/06/15 Lanaken Open meeting

20/06/15 Kiewit Pater Van den Berk trofee

14/06/15 Heusden Olimpic

07/06/15 Lanaken Beker van Vlaanderen Masters Dames en heren 2de landelijke Uitslagen
07/06/15 Lanaken Beker van Vlaanderen Masters Dames en heren 2de landelijke Eindstanden

23/05/15 Lanaken Olimpic

23/05/15 Oordegem Flanders Cup

16/05/15 Sint-Truiden Olimpic

13/05/15 Lanaken GP Verzekeringen M. Caenen

10/05/15 Aartselaar Beker van Vlaanderen Ere afdeling VAL Heren

09/05/15 Lier Beker van Vlaanderen 1ste Landelijke Dames

03/05/15 Lier Beker van Vlaanderen 2de Landelijke Cad/Schol Heren

03/05/15 Hechtel Jeugdmedaillemeeting

02/05/15 Beker van Vlaanderen 1ste Landelijke Cad/Schol Dames

01/05/15 Oordegem B.K. Universitairen

30/04/15 Lanaken Memorial Gilbert Cops

26/04/15 Tessenderlo L.K. Dag 2

25/04/15 Tessenderlo L.K. Dag 1

25/04/15 Neerpelt Olimpic

19/04/15 Sint-Truiden Beker van Vlaanderen jongens

18/04/14 Lommel Beker van Vlaanderen meisjes

12/04/15 Genk Medaillemeeting Jeugd

10/04/15 Tessenderlo Jeugdmeeting

06/04/15 Diepenbeek Open Meeting

27/09/14 Alken Olimpic

21/09/14 Genk PK Meerkampen

07/09/14 Vilvoorde Jeugdmeeting

06/09/14 Bree Olimpic

06/09/14 Kerkrade (NL) Zuid-Limburgse Baancircuit

30/08/14 Tessenderlo Olimpic

27/08/14 Tongeren Jeugdmeeting

24/08/14 Mol Mollekescriterium

23/08/14 Lanaken Euregiomeeting

17/08/14 Hechtel L.K. Aflossingen

30/07/14 Lanaken Open meeting met jeugd – Kampersmeeting

26 en 27/07/14 Brussel B.K. A.C.

12/07/14 Neerpelt Open meeting met jeugd

01/07/14 Lanaken Memorial Gilbert Cops

28/06/14 Genk P.K. Ben-Pup-Min

21/06/14 Lier Memorial Jos Verstockt

21/06/14 Kiewit Jeugdmeeting

14 en 15/06/14 Lebbeke B.K. Masters

15/06/14 Hechtel-Eksel Olimpic

08/06/14 Lanaken Beker van Vlaanderen Masters V/M Afdeling 2 Uitslagen

08/06/14 Lanaken Beker van Vlaanderen Masters V/M Afdeling 2 Eindstanden

07/06/14 Tessenderlo Jeugdmeeting

06/06/14 Lanaken GP Marcel Caenen

31/05/14 Diepenbeek Olimpic

25/05/14 Genk Open Meeting

25/05/14 Izegem Memorial Leon Denys

24/05/14 Lanaken Olimpic

24/05/14 Lokeren GP Stad Lokeren

23/05/14 Booischot Open Meeting

18/05/14 Kessel-Lo Open Meeting

17/05/14 Sint-Truiden Olimpic

17/05/14 Booischot VAL Jongerentrofee

17/05/14 Gentbrugge V.K. A.C.

11/05/14 Gent Beker van Vlaanderen AC Heren Ere-afdeling VAL

11/05/14 Lommel Olimpic

10/05/14 Aartselaar Beker van Vlaanderen AC Dames Landelijke 1

04/05/14 Lier Beker van Vlaanderen Cad/Schol Heren

04/05/14 Hechtel-Eksel Jeugdmeeting

03/05/14 Aartselaar Beker van Vlaanderen Cad/Schol Dames

01/05/14 Heusden Open meeting met jeugd

30/04/14 Tessenderlo Jeugdmeeting

27/04/14 Lommel Provinciaal Kampioenschap (dag 2)

26/04/14 Lommel Provinciaal Kampioenschap (dag 1)

21/04/14 Oordegem Open Meeting

21/04/14 Diepenbeek Open Meeting

20/04/14 Heusden Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Uitslagen
20/04/14 Heusden Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Eindstand

19/04/14 Lommel Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Uitslagen
19/04/14 Lommel Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Eindstand

18/04/14 Tessenderlo Open Meeting

13/04/14 Tongeren Jeugdmeeting

13/04/14 Luik Open Meeting

13/04/14 Turnhout Open Meeting

12/04/14 Burcht Memorial Dirk Verhoeven

12/04/14 Bree Open Meeting

11/04/14 Tessenderlo Jeugdmeeting

06/04/14 Neerpelt Olimpic

06/04/14 Sint-Niklaas Openingsmeeting

13/10/13 Anderlecht Meeting

12/10/13 Alken Kampenmeeting met L.K. Hamer en Gewicht voor Masters

05/10/13 Tienen Werpvijfkamp

28/09/13 Brasschaat V.K. en L.K. Masters

28/09/13 Nijvel Natinaal Jeugdcriterium

27/09/13 Tessenderlo Jeugdmeeting

22/09/13 Betekom Meeting

22/09/13 Genk Olimpic

21/09/13 St-Truiden Trudonacht
21/09/13 St-Truiden Trudo Jeugdmedaillemeeting

15/09/13 Vilvoorde B.K. Jun/Bel

14/09/13 Maldegem Finale Beker van Vlaanderen Meisjes
14/09/13 Maldegem Finale Beker van Vlaanderen Meisjes Eindstand

14/09/13 Brugge Interprovinciale wedstrijd

11/09/13 Tessenderlo Meeting

07/09/13 Mol VAL-Jongerentrofee

30 en 31/08/13 Moeskroen B.K. Cad/Schol

30/08/13 Neerpelt Meeting met L.K. Uurloop

28/08/13 Tongeren Jeugdmeeting

24/08/13 Lanaken Euregiomeeting

18/08/13 Genk L.K.Estafettes

15/08/13 Heusden Kampioenschap van Vlaanderen Cad/Schol

11/08/13 Seraing Meeting

10/08/13 Huizingen B-Meeting

10/08/13 Tessenderlo Open PK Meerkampen

03/08/13 Gent Flanders Cup

03/08/13 Lommel Open Meeting

04/08/13 Peer Pater Vandenberk Jeugdmeeting

03/08/13 Mol Jeugdnacht van de vriendschap

31/07/13 Lanaken Open meeting met jeugd

27/07/13 Mol Open Meeting

27/07/13 Burcht Meeting

27/07/13 Alken Nacht van Alken

26/07/13 Naimette Meeting

26/07/13 Alken Jeugdnacht van Alken

20 en 21/07/13 Brussel B.K. A.C.

20/07/13 Heusden Jeugdmeeting

14/07/13 Lokeren Stripmeeting

14/07/13 Tongeren Open meeting met jeugd

10/07/13 Naimette Internationale Atletiekmeeting van de Provincie Luik

07/07/13 Neerpelt Geboers meeting

06/07/13 Genk Bloemenmeeting

05/07/13 Tongeren Open Meeting

04/07/13 Tessenderlo Group Cup

03/07/13 Hasselt Stad Hasselt Trofee

30/06/13 Genk Hansa Sport Meeting

29/06/13 Diepenbeek L.K. Jeugd

29/06/13 Lier B-Meeting Memorial Jos Verstockt

23/06/13 Hechtel Open Meeting

23/06/13 Gentbrugge Cad- & Schol-Meeting

23/06/13 Marche en Fammene Challenge Provincial

22/06/13 Hasselt Jeugdtrofee Pater Vandenberk

21/06/13 Alken Open Meeting

16/06/13 Herenthout Jeugdmeeting

15/06/13 Heusden Olimpic

14/06/13 Lanaken GP Marcel Caenen

09/06/13 Booischot Beker van Vlaanderen Masters Dames en Heren 2de afdeling

08/06/13 Kessel-Lo Meeting voor Mon

08/06/13 Alken Olimpic

02/06/13 Lanaken Olimpic

01/06/13 Tessenderlo St-Martinuscup

26/05/13 Tongeren Olimpic

25/05/13 Ninove Vlaams Kampioenschap A.C.

20/05/13 Diepenbeek Solar Company Cup

20/05/13 Tienen Jeugdmeeting

19/05/13 Hechtel Jeugdmeeting Pater Vandenberk

18/05/13 Lanaken Open meeting

12/05/13 Herentals Beker van Vlaanderen Heren Uitslagen en eindstand

12/05/13 St-Truiden Olimpic

08/05/13 Heusden SVS Kampioenschappen

05/05/13 Sint-Niklaas Beker van Vlaanderen Cad/Schol Heren Uitslagen
05/05/13 Sint-Niklaas Beker van Vlaanderen Cad/Schol Heren Eindstand

05/05/13 Brussel GP Mingels

04/05/13 Mol Beker van Vlaanderen Cad/Schol Dames Uitslagen
04/05/13 Mol Beker van Vlaanderen Cad/Schol Dames Eindstand

04/05/13 Lommel Olimpic

01/05/13 Oordegem Open BK Studenten

01/05/13 Heusden Open meeting met jeugd

30/04/13 Lanaken Memorial Gilbert Cops

28/04/13 Naimette Meeting

28/04/13 Hechtel – AC Bree L.K. Dag 2
27/04/13 Hechtel – AC Bree L.K. Dag 1

21/04/13 Tongeren Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Uitslagen
21/04/13 Tongeren Beker van Vlaanderen Pup/Min Jongens Eindstand

20/04/13 Lanaken Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Uitslagen
20/04/13 Lanaken Beker van Vlaanderen Pup/Min Meisjes Eindstand

19/04/13 Edegem Voorbereidingsmeeting

17/04/13 Tessenderlo Meeting

12/04/13 Tessenderlo Group Cup

03/04/13 Alken Jeugdmeeting

01/04/13 Diepenbeek Open Meeting

13/10/12 Lanaken Kampersmeeting ATLA Jeugd

13/10/12 Alken Kampenmeeting + P.K. Hamerslingeren en gewichwerpen (masters)

28/09/12 Tessenderlo Jeugdmeeting

23/09/12 Heusden Jeugdmeeting

22/09/12 Vilvoorde V.K. Masters

22/09/12 Diepenbeek Meeting

14/09/12 Tessenderlo Meeting

09/09/12 Lanaken Memorial Gilbert Cops

09/09/12 Moeskroen BK Juniores/Beloften

08/09/12 Lier Beker van Vlaanderen Meisjes Uitslagen Loopnummers
08/09/12 Lier Beker van Vlaanderen Meisjes Uitslagen Kampnummers
08/09/12 Lier Beker van Vlaanderen Meisjes Puntentelling

08/09/12 Eigenbrakel Interprovinciale Match

1 en 2/09/12 Oordegem BK Cad/Schol

31/08/12 Tessenderlo Jeugdmeeting

29/08/12 Tongeren Jeugdmeeting

25/08/12 Lanaken Euregiomeeting

24/08/12 Tessenderlo Meeting

22/08/12 Diepenbeek Solar Company Cup

19/08/12 Lommel L.K. Aflossingen

18/08/12 Kessel-Lo Flanders Cup

15/08/12 Huizingen VK Cadetten/Scholieren

15/08/12 Heusden Jeugdmeeting

11/08/12 Tessenderlo Olimpic

11/08/12 Verviers Meeting

08/08/12 Tessenderlo Memorial Rene Thomas

04/08/12 St-Truiden Medaillemeeting

04/08/12 Mol Nacht van de Vriendschap

01/08/12 Lanaken Kampersmeeting met hoogspringtrofee

29/07/12 Lier Midzomermeeting

28/07/12 Alken Nacht van Alken

27/07/12 Alken Jeugdnacht van Alken

21/07/12 Ninove FlandersCup

20/07/12 Tongeren Meeting

14/07/12 Lanaken GP Jos Surinx, Open meeting met jeugd

14/07/12 Mol Open Meeting

11/07/12 Hasselt, Jeugdmeeting

06/07/12 Tongeren Jeugdmeeting

01/07/12 Herentals Open Meeting

30/06/12 Diepenbeek Olimpic

30/06/12 Lier Memorial Jos Verstockt

29/06/12 Tessenderlo Meeting met L.K. Steeple en Polsstok

24/06/12 Hechtel SCLB Meeting

23/06/12 Tessenderlo L.K. Jeugd

22/06/12 Alken Open Meeting

22/06/12 Madrid (E) Internationale scholencompetitie

17/06/12 Herentals Jeugdmeeting

16/06/12 Hasselt Olimpic

10/06/12 Beveren B.K. Masters Dag 2
09/06/12 Beveren B.K. Masters Dag 1

09/06/12 Alken Olimpic

09/06/12 Lier Jeugdmedaillemeeting

08/06/12 Lanaken GP Marcel Caenen + L.K. 10.000m

03/06/12 Booischot Beker van Vlaanderen Masters Heren 2de Afd. Uitslagen
03/06/12 Booischot Beker van Vlaanderen Masters Heren 2de Afd. Eindstand

03/06/12 Gentbrugge Beker van Vlaanderen Masters Dames 1ste Afd. Uitslagen
03/06/12 Gentbrugge Beker van Vlaanderen Masters Dames 1ste Afd. Eindstand

03/06/12 Naimette Meeting

02/06/12 Oordegem Flanderscup

28/05/12 Tienen Jeugdcriterium Vlaams-Brabant

28/05/12 Lokeren GP Stad Lokeren

28/05/12 Neerpelt L.K. Meerkampen

26/05/12 Genk Hansa Sport Meeting

19/05/12 Lanaken Olimpic

13/05/12 Merksem BvV Heren Ereafdeling Uitslagen
13/05/12 Merksem BvV Heren Ereafdeling Eindstand

12/05/12 Brasschaat BvV Dames Ereafdeling Uitslagen
12/05/12 Brasschaat BvV Dames Ereafdeling Eindstand

12/05/12 St-Truiden Olimpic

06/05/12 BvV Cad-Schol Jongens Land. 1 Uitslagen
06/05/12 BvV Cad-Schol Jongens Land. 1 Eindstand

06/05/12 Brussel GP F. Mingels

06/05/12 Hechtel Jeugdmeeting

05/05/12 BvV Cad-Schol Meisjes Land. 1 Uitslagen
05/05/12 BvV Cad-Schol Meisjes Land. 1 Eindstand

05/05/12 La Louviere B.K. 10.000m

01/05/12 Lommel Olimpic

29/04/12 29/04/12 LK Alle Categorieën Dag 2

28/04/12 Alken LK Alle Categorieën Dag 1

22/04/12 Verviers Meeting

22/04/12 Heusden Beker van Vlaanderen Jongens

21/04/12 St-Truiden Beker van Vlaanderen Meisjes

15/04/12 Neerpelt Olimpic

14/04/12 Hasselt Hasselt Athletics Trophy

13/04/12 Tessenderlo Meeting

09/04/12 Diepenbeek Solar Cup

06/04/12 Tessenderlo Group Cup

01/04/12 Lommel Jeugdmeeting

15/10/11 Lanaken Kampersmeeting ATLA Jeugd

15/10/11 Lanaken Kampersmeeting

08/10/11 Alken Kampersmeeting met PK Hamer en Gewicht

02/10/11 Tongeren Kampersmeeting

30/09/11 Tessenderlo Jeugdmeeting

25/09/11 Lommel Jeugdmeeting

24/09/11 Nijvel Jeugdcriterium

24/09/11 Zwevegen Limburgs en Vlaams Kampioenschap Masters

24/09/11 Heusden Jeugdmeeting

18/09/11 Diepenbeek Kampersmeeting

17/09/11 Genk Olimpic

14/09/11 Meeting met P.K. 10.000m

11/09/11 Vilvoorde B.K. Jun/Bel

11/09/11 Lanaken Memorial Gilbert Cops

10/09/11 Heusden Interprovinciale Match

03 en 04/09/11 Moeskroen B.K. Cad/Schol

03/09/11 Bree Olimpic

03/09/11 Beveren Jeugdmeeting

30/08/11 Tongeren Back to School Jeugdmeeting

24/08/11 Lanaken Euregiomeeting

27/08/11 Tessenderlo Olimpic

21/08/11 Alken PK Aflossingen

15/08/11 Heusden Jeugdmeeting

14/08/11 Oordegem Halfoogstmedaillemeeting

13/08/11 Tessenderlo PK Meerkampen

10/08/11 Tessenderlo Meeting

07/08/11 Peer Jeugdtrofee

06/08/11 St-Truiden Trudonacht met P.K. Uurloop

05/08/11 Naimette Meeting

02/08/11 Oordegem Qualitrap-meeting

30/07/11 Mol Open Meeting

30/07/11 Alken Nacht van Alken

29/07/11 Alken Jeugdnacht

24/07/11 Brussel B.K. A.C. Dag 2 – Atla atleten

23/07/11 Brussel B.K. A.C. Dag 1

22/07/11 Luik Meeting

21/07/11 Heusden Jeugdmeeting

17/07/11 Tongeren Meeting met PK Steeple

16/07/11 Heusden Nacht van de atletiek Voorprogramma
16/07/11 Heusden Nacht van de atletiek Jeugdprogramma
16/07/11 Heusden Nacht van de atletiek Hoofdprogramma

10/07/11 Hasselt Meeting

10/07/11 Lommel Jeugdmeeting

09/07/11 Genk Jeugdmeeting

06/07/11 Tessenderlo Meeting

03/07/11 Neerpelt Meeting met jeugd

03/07/11 Kerkrade (Nl) Meeting

02/07/11 Mannheim (D) Juniorengala

02/07/11 Oordegem Flanders Cup

02/07/11 Mol Meeting

02/07/11 Hasselt Jeugdmeeting

30/06/11 Tessenderlo Jeugdmeeting

26/06/11 Lier Meeting

26/06/11 Kessel-Lo Mastersmeeting

25/06/11 St-Truiden P.K. Jeugd

24/06/11 Alken Meeting

24/06/11 Herentals Avondmeeting

19/06/11 Herenthout Jeugdmeeting

18/06/11 Heusden Olimpic

13/06/11 Diepenbeek Jeugdmeeting

12/06/11 Ninove B.K. Masters

11/06/11 Alken Olimpic

05/06/11 Lanaken BVV Masters Uitslagen
05/06/11 Lanaken BVV Masters Eindstand Dames
05/06/11 Lanaken BVV Masters Eindstand Heren

04/06/11 Tessenderlo Meeting
04/06/11 Tessenderlo Jeugdmeeting

04/06/11 Oordegem IFAM-meeting

02/06/11 Luik Internationale Jeugdmeeting

01/06/11 Lanaken GP Marcel Caenen

29/05/11 Lokeren GP Stad Lokeren

29/05/11 Mol Nacht van de Vriendschap

28/05/11 Genk Hansa Sport Meeting

28/05/11 Lommel Olimpic

28/05/11 Duffel Meeting

28/05/11 Booischot Meeting

22/05/11 Bree Open meeting

22/05/11 Lier Meeting

21/05/11 Diepenbeek Snellinx Cup

15/05/11 Tielt BVV Heren

15/05/11 St-Truiden Olimpic

14/05/11 Izegem BVV Meisjes Uitslagen
14/05/11 Izegem BVV Meisjes Eindstand

08/05/11 Brasschaat BVV Jongens

08/05/11 Hechtel Jeugdmeeting

07/05/11 Ninove Meeting met B.K. 10.000m

07/05/11 Heusden BVV Meisjes

01/05/11 Lommel Meeting

01/05/11 Oordegem B.K. Studenten

30/04/11 Lanaken Olimpic

25/04/11 Diepenbeek Snellinx Cup

24/04/11 Hechtel P.K. Jeugd Dag 2

23/04/11 Hechtel P.K. Jeugd Dag 1

17/04/11 Genk BVV Pup/Min Jongens Uitslagen
17/04/11 Genk BVV Pup/Min Jongens Eindstand

16/04/11 Tongeren BVV Pup/Min Meisjes Uitslagen
16/04/11 Tongeren BVV Pup/Min Meisjes Eindstand

13/04/11 Tessenderlo Meeting

10/04/11 Neerpelt Olimpic

10/04/11 Tielt Openingsmeeting

08/04/11 Tessenderlo Jeugdmeeting

16/10/10 Lanaken Kampersmeeting

09/10/10 Lanaken Kampersmeeting jeugd

09/10/10 Alken Kampersmeeting

26/09/10 Lommel Jeugdmeeting

25/09/10 Nijvel BK Jeugd

25/09/10 St-Truiden VK en PK Masters

18/09/10 Genk Olimpic

12/09/10 Lanaken Memorial Gilbert Cops

12/09/10 Nijvel BK Juniores/Beloften

11/09/10 Jambes Interprovinciale Match

08/09/10 Tessenderlo Meeting

05/09/10 Heerlen (Nl) Meeting

04 en zondag 05/09/10 Oordegem BK Cad/Schol

04/09/10 Bree Olimpic

03/09/10 Aalst English Meeting

28 en 29/08/10 Luik BK Meerkampen

28/08/10 Lanaken Euregiomeeting met PK 10.000m

28/08/10 Tessenderlo Olimpic

25/08/10 Lanaken Jeugd Euregiomeeting

22/08/10 St-Truiden PK Estafette

21/08/10 Mol Nacht van de Vriendschap

21/08/10 Genk Meeting

20/08/10 Diepenbeek Jeugdmeeting

15/08/10 Ninove Vlaams Kampioenschap Cadettes en Scholieren

14/08/10 Heusden Jeugdmeeting

14/08/10 Kessel-Lo Flanders Cup

11/08/10 Tessenderlo LK Steeple – Meeting

08/08/10 Lanaken GP Jos Surinx

07/08/10 Ninove Flanders Cup

07/08/10 Lommel Meeting

07/08/10 St-Truiden Medaillemeeting

06/08/10 St-Truiden Trudonacht

01/08/10 Tongeren Olimpic

31/07/10 Huizingen Allonsiusmeeting

31/07/10 Alken Nacht van Alken

30/07/10 Alken Jeugdnacht van Alken

25/07/10 Lommel LK Meerkamp

21/07/20 Heusden Trofee gemeente Heusden-Zolder
LK Uurloop

17/07/10 Kerkrade (Nl) Jeugdmeeting

13/07/10 Luik Internationale meeting

11/07/10 Lanaken Olimpic

11/07/10 Kortrijk Flanderscup

10/07/10 Heusden Nacht van de Atletiek

04/07/10 Hasselt Grote Prijs stad Hasselt

04/07/10 Kerkrade (Nl) Memorial Jo Jeurissen

03 en zondag 04/07/10 Mannheim (D) Internationale Juniorenmeeting

03/07/10 Oordegem Flanderscup

03/07/10 Kortessem Jeugdmeeting

01/07/10 Tessenderlo Meeting Taverne ’t Paenhuys

26/06/10 Nijvel EAP Meeting

26/06/10 Neerpelt Limburgs Kampioenschap Jeugd

25/06/10 Alken Olimpic Bis

23/06/10 Tessenderlo Memorial F. Timmermans

20/06/10 Merksem Meeting

19/06/10 Heusden Jeugdtrofee Pater Vanden Berk

13/06/10 Brasschaat BK Masters Dag 2
12/06/10 Brasschaat BK Masters Dag 1

13/06/10 Alken Olimpic

12/06/10 Genk Medaille- en bloemenmeeting

11/06/10 Lanaken Prijzenmeeting Grote Prijs Verzekeringen Marcel Caenen

06/06/10 Maldegem Beker van Vlaanderen Masters Dames 2de Landelijke

06/06/10 Leuven Beker van Vlaanderen Masters Heren 1ste Landelijke

05/06/10 Lier Memorial Jos Verstockt

05/06/10 Tongeren LK Hamerslingeren

05/06/10 Tessenderlo – St.-Martinuscup

29/05/10 Duffel Open meeting

29/05/10 Genk Open meeting

29/05/10 Lommel Olimpic

24/05/10 Oordegem Open meeting

24/05/10 Heusden Open meeting

23/05/10 Bree Olimpic-Bis

22/05/10 Lier Vlaams Kampioenschap AC

22/05/10 Diepenbeek Snellinx Cup

21/05/10 Tienen Avondmeeting

21/05/10 Tessenderlo Group-Cup

16/05/10 Lier Beker van Vlaanderen Heren 1ste Landelijke

16/05/10 Oudenaarde Beker van Vlaanderen Heren 3de Landelijke

15/05/10 Lokeren Beker van Vlaanderen Dames 1ste Landelijke

15/05/10 Diepenbeek Snellinx Cup

14/05/10 Alken Jeugdmeeting

09/05/10 Huizingen Beker van Vlaanderen Cad-Schol Jongens 1ste Landelijke

08/05/10 Lanaken Beker van Vlaanderen Cad-Schol Meisjes 2de Landelijke

08/05/10 St-Truiden Olimpic

02/05/10 Lommel Olimpic Bis

02/05/10 Hechtel Olimpic

02/05/10 Oordegem Openingsmeeting

25/04/10 Tongeren Provinciaal Kampioenschp Limburg AC dag 2

24/04/10 Tongeren Provinciaal Kampioenschap Limburg AC Dag 1

18/04/10 Alken Beker van Vlaanderen Jongens

17/04/10 Lommel Beker van Vlaanderen Meisjes

16/04/10 Tessenderlo Open meeting

11/04/10 Neerpelt Olimpic

10/04/10 Lommel Jeugdmeeting

10/04/10 Herentals Open meeting

05/04/10 Diepenbeek Paasmeeting

17/10/09 Alken Kampersmeeting – PK Hamerslingeren

11/10/09 Anderlecht Kampersmeeting

10/10/09 Lanaken Kampersmeeting

04/10/09 Diepenbeek Kampersmeeting

03/10/09 Funmeeting Atla jeugd

26/09/09 Maldegen Vlaams en Limburgs Kampioenschap Masters

26/09/09 Nijvel Jeugdcriterium

26/09/09 Heusden Open meeting

Eindstanden Olimpic 2009

20/09/09 Heusden BK Estafette

19/09/09 Genk Olimpic

13/09/09 Diepenbeek Kampersmeeting

13/09/09 Neerpelt Jeugdmeeting

12/09/09 Vilvoorde Interprovinciale Match cadetten en scholieren

09/09/09 Tessenderlo Open meeting

05/09/09 BK Cadetten en Scholieren
06/09/09 BK Cadetten en Scholieren

06/09/09 Hechtel Jeugdtrofee

05/09/09 Bree Olimpic

30/08/09 Tongeren Jeugdmeeting

29/08/09 Lanaken Euregiomeeting

29/08/09 Tessenderlo Olimpic

28/08/09 Neerpelt Open meeting

26/08/09 Lanaken Euregiomeeting

23/08/09 Tesenderlo L.K. Aflossingen

22/08/09 Alken Olimpic

22/08/09 Zele

16/08/09 Heusden Jeugdtrofee Pater Vandeberk

15/08/09 Brugge Kampioenschap van Vlaanderen Cadetten en Scholieren

08/08/09 Lommel L.K. 10000m

08/08/09 St-Truiden Medaillemeeting

07/08/09 St-Truiden Trudomeeting – L.K. Steeple

05/08/09 Tessenderlo Memorial Rene Thomas

01 en zondag 02/08/09 Lede-Oordegem BK

26/07/09 Heusden PK Meerkamp

25/07/09 Lanaken Open meeting

25/07/09 Knokke-Heist Olimpic

21/07/09 Hasselt Open meeting

18/07/09 Heusden Nacht van de Atletiek

15/07/09 Luik Internationale meeting

12/07/09 Peer Jeugdtrofee Pater Vanden Berk

11/07/09 Alken Nacht van Alken

11/07/09 Lier Medaillemeeting

10/07/09 Alken Jeugdnacht

05/07/09 Kortessem Olimpic

04/07/09 Oordegem FlandersCup

04/07/09 Genk Bloemenmeeting

01/07/09 Tessenderlo Jeugdmeeting

27/06/09 Lanaken Limburgs Kampioenschap Jeugd

24/06/09 Tessenderlo Memorial Frans Timmermans

21/06/09 Hasselt Jeugdmeeting

20/06/09 Genk Olimpic Bis

14/06/09 Lebbeke Beker van Vlaanderen Masters Dames – 2de landelijke

12/06/09 Lanaken GP Marcel Caenen

07/06/09 Lommel Jeugdmeeting

06/06/09 Tessenderlo Sint-Martinuscup

06/06/09 Genk Open meeting

01/06/09 Neerpelt Olimpic Bis

30 en zondag 31/05/09 Sint-Niklaas BK Masters

31/05/09 Mol Open meeting

31/05/09 Heusden Olimpic

30/05/09 Duffel Memorial Vertommen-Cuddy

29/05/09 Lanaken Memorial Gilbert Cops

24/05/09 Zele Limitsmeet

24/05/09 Bree Jeugdmeeting

23/05/09 Merksem Kampioenschap van Vlaanderen

22/05/09 Alken Jeugdmeeting

21/05/09 St-Truiden Olimpic Bis

17/05/09 Ninove – Beker van Vlaanderen 1ste Landelijke dames

17/05/09 Zwevegem – Beker van Vlaanderen 1ste Landelijke heren

17/05/09 Neerpelt – Beker van Vlaanderen 3de Landelijke heren

16/05/09 Diepenbeek Snellinx jeugdcup 2

15/05/09 Tessenderlo Jeugdmeeting

10/05/09 Huizingen – Beker van Vlaanderen 1ste landelijk-
Kadetten en scholieren Jongens

Eindstand Beker van Vlaanderen

09/05/09 Sint-Truiden Olimpic

09/05/09 Mol – Beker van Vlaanderen  2de landelijke A –
Kadetten en scholieren Meisjes

Eindstand Beker van Vlaanderen

06/05/09 Tessenderlo Getaxmeeting

02/05/09 Lanaken Olimpic 2

02/05/09 Lommel Olimpic Bis

02/05/09 Lebbeke Open meeting – 10000m

01/05/09 Hechtel Patric Derdaele meeting

26/04/09 Lanaken Kamioenschap van Limburg
25/04/09 Lanaken Kamioenschap van Limburg

19/04/09 Alken Beker van Vlaanderen Pupillen en miniemen Jongens

18/04/09 Trieste(It) Pistemeeting

18/04/09 St_Truiden Beker van Vlaanderen Pupillen en miniemen meisjes 
Eindstand Beker van Vlaanderen

17/04/09 Tessenderlo Open meeting

13/04/09 Diepenbeek Snellinx Jeugdcup 1

11/04/09 Tongeren Grote prijs stad Tongeren

10/04/09 Tessenderlo 1ste Group Cup

05/04/09 Neerpelt Olimpic 1

25/10/08 Sint Truiden LK uurloop

19/10/08 Alken LK werpvijfkamp

18/10/08 Schaarbeek BK Urenmarathon

05/10/08 Alken open meeting

26/09/08 KVV en Limb kamp masters (Herentals)

26/09/08 BK jeugd Nijvel

27/09/08 Meeting Heusden

14/09/08 Septembergames Maastricht

10/09/08 Tessenderlo

31/08/08 Tongeren

30/08/08 Lanaken – 10de Euregiomeeting + LK 10.000m

30/08/08 Tessenderlo

27/08/08 Lanaken – 10de Euregiomeeting

24/08/08 Lanaken – LK Estafette

17-08-08 Neerpelt

16/08/08 Alken – Mastersmeeting

15/08/08 Vilvoorde – Kampioenschap van Vlaanderen

10/08/08 Kortessem

09/08/08 Lommel

06/08/08 Tessenderlo

02/08/08 Sint-truiden – Jeugdmeeting
01/08/08 Sint-Truiden

25/07/08 – Nacht van Alken
26/07/08 – Nacht van Alken

21/07/08 – Alken – PK meerkampen

20/07/08 – Heusden-Zolder – Nacht van de atletiek

19/07/08 – Lommel jeugdmeeting

10/06/07 – Lanaken Beker van Vlaanderen Masters dames en heren