01/03/26 – Maasmechelen – Nationaal Park Marathon

Nationaal Park Marathon in en rond de Maasmechelse natuur is sedert een aantal jaren een klassieker. Dirk Dexters, LO-leerkracht op de Helix en zelf een fervente trailloper, staat als parcoursbouwer elk jaar  garant voor heel wat trail-lekkers op Terhills, de Mechelse Heide, Vallei van de Kikbeek, enz. en zelfs op (foei! 😉 ) grondgebied Lanaken met een doortocht langsheen “onze” Vallei van de Ziepbeek. Met andere woorden: geen kattepis, dat mochten de vele deelnemers aan den lijve ondervinden.

Met het risico om een aantal mensen over het hoofd te zien: Mieke Creemers en Elsje Bollen namen, een dag na de estafetteloop van Sint-Truiden, de 14 km voor hun rekening, dewelke ze meer dan vlotjes wisten af te werken. Al hopen we dat Mieke nu een beetje kan dimmen, met de halve marathon van Praag op de agenda ;-).

Mannelijk geschut aan de start van de marathon: Geert Vuurstaek zou, in aanloop van onze eerste Boswachtertrail, de beentjes nog eens loslopen en deed dat meer dan voortreffelijk. Iedere week lijkt hij meer vooruitgang te boeken. Een marathon op zulk parcours tegen een gemiddeld tempo van 5’20″/km afwerken is zondermeer indrukwekkend. En wat dan gezegd van Kristof Paulissen? Hij weet zijn marathon-doop wel uit te kiezen… Na een periode met allerlei mankementen weet hij onder de 7’/km te finishen. Zijn mooie beeldspraak op zijn Strava-account zegt genoeg… Yves Janssen tenslotte (wanneer hij nog geen lid is, zal hij dat binnenkort zijn) eindigde in de buurt van Kristof. Yves is niet tevreden over zijn voorbereiding, maar wij weten hoe we die kunnen verbeteren ;-).

Beeldspraak die trouwens treffend in beeld werd gebracht door een “vliegende reporter” (Bert Stegen)!

Wie zijn we vergeten? Sorry!!

    Plaats een reactie

    Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.*

    Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.