23-25/06/17 – Vaasa (Fin) – Europabeker First League

Bo Nijs werd door de KBAB geselecteerd om ons land te vertegenwoordigen in het verspringen.

Op basis van de resultaten van de voorgaande editie (4e plaats in 2015) en het feit dat er dit jaar met een ploeg van gelijkwaardig niveau naar Vaasa wordt getrokken, is de doelstelling om dit jaar bij de eerste drie teams te eindigen en zodoende te promoveren naar de ‘super league’.

Het Belgische team zal uitkomen tegen de volgende landen: Bulgarije, Denemarken, Estland, Finland, Ierland, Noorwegen, Portugal, Roemenië, Zweden, Zwitserland en Turkije.

Wij wensen de Belgen in het algemeen en Bo in het bijzonder alvast heel veel succes.

Belgische selectie:

– MANNEN –
100m: Arnout Matthijs (VOLH)
200m: Kobe Vleminckx (ACHL)
400m: Dylan Borlée (RCB)
800m: Ismaël Debjani (CABW)
1500m: Peter Callahan (RESC)
3000m: Dieter Kersten (ADD)
5000m: Jean-Pierre Weerts (WACO)
110m H: Dario De Borger (VAC)
400m H: Dylan Owusu (RCG)
3000m steeple: François Dupont (CABW)
Hoogspringen: Bram Ghuys (OEH)
Verspringen: Cédric Nolf (VAC)
Hink-stap-springen: Léopold Kapata (CABW)
Polsstokspringen: Niels Pittomvils (VAC)
Kogelstoten: Philip Milanov (VAC)
Discuswerpen: Philip Milanov (VAC)
Hamerslingeren: Remi Malengreaux (RCG)
Speerwerpen: Timothy Herman (ACME)
4x100m: Robin Vanderbemden (SER), Kobe Vleminckx (ACHL), Arnout Matthijs (VOLH), Gaylord Kuba Di Vita (CABW) en Camille Snyders (WACO)
4x400m: Robin Vanderbemden (SER), Dylan Borlée (RCB), Alexander Doom (AVR), Jonathan Sacoor (OEH) en Michaël Rossaert (ACW)

– VROUWEN –
100m: Imke Vervaet (RCG)
200m: Cynthia Bolingo Mbongo (CABW)
400m: Margo Van Puyvelde (ASVO)
800m: Elise Vanderelst (MOHA)
1500m: Sofie Van Accom (ACHL)
3000m: Lisa Rooms (OEH)
5000m: Hanne Verbruggen (DCLA)
100m H: Anne Zagré (RESC)
400m H: Axelle Dauwens (ACME)
3000m steeple: Elke Godden (AVKA)
Hoogspringen: Hanna Van Hessche (ASVO)
Verspringen: Nijs Bo (ATLA)
Hink-stap-springen: Sietske Lenchant (ROBA)
Polsstokspringen: Elien De Vocht (WACO)
Kogelstoten: Jolien Boumkwo (RCG)
Discuswerpen: Katelijne Lyssens (ROBA)
Hamerslingeren: Vanessa Sterckendries (OEH)
Speerwerpen: Kato Van Den Brulle (VAC)
4x100m: Imke Vervaet (RCG), Manon Depuydt (ACME), Camille Laus (RCB), Hanne Claus (AVMO) en Anne Zagré (RESC)
4x400m: Cynthia Bolingo Mbongo (CABW), Margo Van Puyvelde (ASVO), Elise Lasser (VITA), Justien Grillet (VS) en Lucie Ferauge (CABW)

    Leave Your Comment

    Your email address will not be published.*

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.